Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni?

Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Mercedes benz 190et érdemes első autónak venni? 4-500ezerért. Mellé lenne még 200 a szükséges javításokra, lehet több is.

Esetleg azon is gondolkozom, hogy veszek egy kis swiftet olcsón. Aztán kb másfél év alatt lenne másfél milliós keret, és 8-900ezerből venni egy e36os benzines bmw-t, és lenne akkor mégegyszer annyim felújítgatni picit.

Melyiket tartjátok jobb ötletnek?


2018. júl. 4. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

MB 190 ből 1993-ban gyártották az utolsót. Mindek vennél egy 25 éves autót fél millióért!?

Lehet "ebben még vótanyag, régimerciajómerci"-zni de ami 25 éves, az 25 éves.


Szerintem milliószor több értelme van egy 15 év körüli kis-közép kategóriás kompaktnak, ami lényegesen megbízhatóbb.

Persze, az Merci, nem BMW, nem lehet vele villantani. Közlekedni lehet vele. ha autózni akarsz vegyél egy újabb kisautót, ha paraszt vakítani akarsz, vedd meg a Mercit, a BMW-t.


(Nem, nem érdekelnek a lepontozós válaszok, hogy kinek az Audija/Mercije/BMW-je tette meg a Föld-Hold távolságot tankolás nélkül, és a 2.0PDTDI az bizony még a szexnél is jobb..)

2018. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom szerintem vegyél rögtön egy e36-ot,de ne 8-900ezerért,hanem olyan 300/500 ezerért,amiket irtál árakat az nagyon irreális mind a két kocsiért szerintem,mind a két kocsi nagyon öreg már,8-900 ezerért már pár éves kicsi kocsit kapsz...,amúgy nekem is e36-om van én b corsa-val kezdtem,a bmw-t egy év után vettem 375 ezerért és lassan három éve gond nélkül teljesít...
2018. júl. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minek Mercedes meg BMW? Villantani? Az nem lesz jó a 25 éves lefingott rozsdahalmazokkal. Majd’ 1 millióból pedig Focust, Astrát, Corollat vennék.

“8-900 ezerért már pár éves kicsi kocsit kapsz...” lol

Mondj nekem olyan max 6 éves autót amit ennyiért megkap az ember és már megyek is venni 20-at.

2018. júl. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Racionális szempontból egyik sem jó ötlet. Viszont egyszer vagy fiatal. Ha nem érdekel, hogy viszi az autó a pénzt, akkor hajrá! Megvannak ennek a varázsa, csak feneketlen kút egy ennyi idős autó. Ha igazán rendbe akarod rakni, az nem 200 lesz. Az E36 fiatalabb, de abból sem igazán találni már jót. Ráadásul a normálisaknak elindult felfelé az áruk.
2018. júl. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Erdekes izles meg gondolkodás vilagod lehet neked,hogy swift,190-es merci,meg E36 szerepel igy egymas mellett!Egyebkent nyilván mindenképpen a lefingott huszonplusz éves exprémiumokat vedd mert attól azonnal 5 centivel hosszabb lesz!De csakis olyat nézz aminek P-vel kezdődik a rendszáma és most lett frissen nímetbű' a nem dohányzó 90éves vak ügyvéd bácsitól behozva!!
2018. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A swift pont nem tartozik az ízlésemhez. Azért kéne az a talicska, hogy eljussak a-ból b-be, legyen egy kis vezetés tapasztalatom.

És igen tetszenek ezek a régi autók, sajnálom ha valakinek egy corsa vagy a swift az álomautója, én olyat szeretnék venni amit szívesen vezetek. Nem kell ennél hosszabb, így is túl nagy... :D

2018. júl. 4. 09:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és párkapcsolatban élek évek óta, szóval nem is villantani kellene a csajoknak :)
2018. júl. 4. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Apám 91-es 190D 2500TD-je mai napig teljesen megbízhatóan üzemel. Eddig két relé ment tönkre és az ablaktörlő motor gyengélkedik. Minden más a korból adódó gyengülés könnyen javítható (pl. ablakokat be kellett egyszer zsírozni, mert nehezen záródtak). Ha találsz egy jót belőle, vedd meg.

Tipp: a kocsi bal oldalán lévő autóemelő nyílás kis műanyag fedelét vedd le, ott belátsz a küszöb alá.

2018. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!