Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kiegészítőket javasolto...

Milyen kiegészítőket javasoltok autóba?

Figyelt kérdés
Olyanokra is kíváncsi vagyok, amik praktikusak és olyanokra is, amik feldobják egy kicsit a kinézetét.

2018. júl. 4. 13:47
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:
55%
Én pl raktam bele 2 usb-s töltőt, lebőröztettem a könyöklő tetejét ami eredetileg csak egy kemény műanyag volt
2018. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

- jégkaparó

- kis darab de vastag deszka emelő alá v fölé

- ha nem vagy jó erőben akkor egy hosszabb vasrúd a kerékkulcs meghosszabbítására

- pót ablaktörlő lapát (mert mindig a legrosszabbkor szakad el) :D

- ha tudod cserélni az izzókat akkor pótizzók

- pót biztosítékok

- autós tűzoltókészülék

2018. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó ablakba bólogató kutya.
2018. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Nos tuning jóska 20 éves vagyok ! a negatív kommentelőknek üzenem hogy elöszőr az autót rakattam rendbe majd 350 ezret költöttem rá hogy műszakilag teljesen rendbe rakjam egy olyan f astrára amit 400 ezerért vettem szóval amúgy se volt rossz állapotba ha nem én lettem volna valszeg az olaj cserén kívűl más nem költött volna rá . Nade miután műszakilag számomra is rendbe volt az autó jöttek a flúgok : Kormány csere a batman kormányról egy sport kormányra sokat dobott rajta belülről . aztán jött a teljes ledezés ez is rengeteg dob kis pénzel a kocsin . Aztán jött az óracsoport ( [link] ) piros fehér az alap szin és szinváltós mutatóval . aztán ami nekem kellet hátulra a csomagtartóhozz felraktam egy led szalaggot amit egybe kötöttem a belső világítással szóval ajtónyitásra kapcsol be . a csomagtartóba is raktam piros ledszalagot két oldalra pirosat na az is nekem nagyon bejön ugye csomagtartó nyitásra villan fel az is . Aztán raktam bele távirányitós központit és amikor kinyitom az autót a kilincseknél 15 másodperce fehér fény villan . hátul B oszloptól le lett sötétitve kapott új alufelniket (ha raksz rá mindenképpen új gumikat is rakj rá mert tök hülyén mutat egy frissen fényezett szép alufelni 0 gumikkal és ha kabátra van pénz legyen gombra is :D ) aztán ami nekem bejött még beltérbe hogy az övekre hátul ilyen opeles öv párnát raktam ( [link] ) utánna persze kell egy szép tipus specifikus kárpit nem a teszkós 10 ezres az undi hanem vannak erre szakik akik külön autó tipushoz készitenek bár egy ilyen szett ami normális az 40 ezer körül mozog . ény olyat kértem hogy a fejtámlák szintén opelosak legyenek . Praktikusságilag van benne GPS tartó illetve amit imádok bekötöttem még 1 szivargyujtót a kormányhoz képest bal lentre kicsit. Nekem ott kényelmes a gps tartó így rövid kábelel tudom tölteni a telomat a másikba meg transzmitter van . ahh ha már itt tartók nagyon meg tudja dobni az autót egy normális hangszett csak az se olcsó . nekem személy szerint úgy néz ki hogy egy sony fejegység van benne (lassan cserés ) elöl két mac audió magas közép hangszoró a tükör belső részénél van csipogó hátul 2 magas közép 10 cm-es hangszoró hátul pedig egy mély láda anyós ülés alatt pedig van hozzá az erősitő illetve amikor a központit csináltam akkor raktam ilyen hangszigetelő rezgés csökkentő lapot nem tudom már mi a pontos neve az ajtókárpitokba . Nagyon sokat dob még egy autón ha tisztán tartod amúgy :D Illetve amiről még szót ejtenék hogy rengeteg dob egy autón ha B oszloptól hátra le van sötétítve illetve most cseréltem ki az ezüst antennáját feketére . már kicsit más állapotban van de itt egy kép a szerelmemről :

[link]


azóta még a lámpák kormány stb cserés lett de hirtelen ezt találtam :D


Igen tudom hogy soha nem kapom vissza azt a pénzt amit ráköltöttem de nekem ez már hobby :D

2018. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veterán vas ***** válasza:

nyúlláb a kulcstartón -mert az szerencsét hoz

antisztatikus szalag -hogy ne rázzon meg.

műanyag csontváz a visszapillantón -mert az ízléses

turbó felirat a szélvédőn -mert attól bitangul megy

kék műszőrme borítás a műszerfalon -mert az nagyon szép

duplacsöves Koppány dob -a mesés hangért

román fagolyós üléshuzat -mert egészséges


stb. stb. :)

2018. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok olyan jött, ami nekem nem jutott eszembe.

2018. júl. 4. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy baseballütő, és/vagy macheta, ha a cigánysoron robbannál le.
2018. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:

Jaaa, hogy a nagyobb/drágább melók is számítanak... :D


15 helyett 17es Lenso felnik amik a sárvédő széléig kilógnak (peremezővel meg kellett dolgozni a sárvédőket hogy ne érjen bele a kerék), ültetés, toronymerevítő, nagyobb fékek.

Gyári GT verzió lökösök, küszöbtoldat, elöl még egy koptató, így 12cm az eleje a földtől. Japán import xenon lámpák, minden ablak és minden lámpa sötétítve, gyári sárga sárvédőindex fehér sötétítettre cserélve. Ülések bőr kagylóra cserélve.

Pioneer fejegység, 16,5cm sony hangszórókkal (cserélve lesznek), 2 hertz csipogó, 4 csatornás jbl erősítő és egy dld500-as mélynyomó (mindkettő cserélve lesz). Első ajtók és csomagtartó hangszigetelve a halkabb csukódás, kevesebb menetzaj és jobb zene érdekében.

2018. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4-nek: Jaj de sukár lett ídes tezsvírem!
2018. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 vagyok a kérdésre válaszoltam nem sukárkodasnak és nekem tetszik a többi meg le van értitek :p
2018. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!