Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rocker vagyok akkor,...

Vad-Ász kérdése:

Ha rocker vagyok akkor, mekkora láncot vegyek a nadrágomra? és mien kiegészítőket javasoltok mellé? 15/f

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 22:14
 1/6 anonim válasza:
[link] Itt nézz szét, és igen, énis meglepődtem hogy van férfi szoknya :O
2013. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

[link]


:-D

2013. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XDDDD
2013. márc. 26. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
az szerintem menő, ha egy fiúnak lánca van, a dupla sorosak tetszenek és szerintem a szögecses karkötő is jól néz ki
2013. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
huh.. most leírom, hogy milyen rocker fiúk jönnének be nekem, ha lennének a közelemben. Olyan nadrág, aminek az alja le van taposva, annál jobb minél sötétebb. póló az zenekaros, farmerdzseki, de lehet bőr is. esetleg fekete kigombolt ing, ami kicsit köpeny gyanús,(persze alatta van póló is) szegecses csuklószorító; mindegy hol, de legyen egy anarchia jel, középvastag kb 60 centis lánc, aminek mind a két oldala egymás mellé van erősítve az övtartón. hát kb ennyi, de ami a legfontosabb, hogy (lehet kicsit nyálas, elnézést) szívében is legyen rocker :)
2013. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nini, még egy kan rocker! :D Nem tudom, te hogyan definiálod a kifejezést, de nekem furcsán ez a kép ötlött a fejembe, akárhányszor valaki ezzel a szócskával illeti magát: a hajdani Rock n' Rollos motorosok megfelelője csak a vasparipa nélkül, persze teleaggatva szegecsekkel, hosszú séróval és bőrcuccban feszítve. Öregem, magyarázd már el, neked mit jelent Ez, mert rengeteg-rengeteg féle módon le tudnám vezetni a punk-beütésű f'sza csávótól kezdve a pulcsis-deszka kombóson át a sportos csatornagörényig.

Az individualizmus - aka önmegvalósítás - világkorában tehát jószerivel bármilyen példát felhozhatok igényes igénytelenségeddel kapcsolatban. (Bár feltételezem, mivel még igencsak fiatalka vagy, nem a hányásban fetrengő kocsmatündérek táborát gyarapítod.)

Egyébiránt ez a kis off csak az előttem szóló hozzászólását olvasva jött.


A lánc mérete pedig szíved joga, én a példa kedvéért, feldobtam a 'kis kelléket' pár sor fűrész illetve bicikli lánccal. Use your imagination, do it yourself.

2013. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!