Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titánon végeztem a kresz...

E-titánon végeztem a kresz tanfolyammal. Még van 4 nap a 90-ből. Mennyi idő míg kiírnak vizsgára illetve én ezután a 4 nap után már nemtudom használni az oldalt ha teljesitettem se?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész az iskolába és megfogod tudni,hogy meddig kell még a vizsgáig várni..nem tudok használni,90 nap után
2018. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sem kellett volna várni a 90 napot, miután rendesen felkészültél, lehet vizsgára jelentkezni... 3 hét, vagy 3 hónap, a lényeg a felkészülés.

Arra számíts, hogy a vizsgára jelentkezés után heteket kell várni.

2018. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laguna2 válasza:
A vizsga, gondolom nem mindenhol de ahol én voltam ott heti 1 van szerdánként. Tehát ha én szerdán befejezem az e-titánt és bemegyek vizsgára jelentkezni, akkor bejelentenek, és létszámtól függően ha beférek akkor legkorábban következő hé szerdán vizsgázok. Ha nem férek bele akkor utána. Lényeg hogy amit jelzed hogy vizsgázni szeretnél max. 1-2 hét és mehetsz. Az e-titán ha jól emlékszem 1 évig aktív, tehát bármikor belenézhetsz tölthetsz teszteket.
2018. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!