Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a forgalmi vizsgát sikerese...

Ha a forgalmi vizsgát sikeresen teljesítettem, hogyan tudom átvenni a jogosítványomat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Okmányirodáról meséltek már neked?
2017. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán az írás olvasás órát?
2017. aug. 2. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Átvenni az okmányirodában tudod, vagy ha postázva kérted, akkor azon a címen, amit megadtál.
2017. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OK mindegy csak arra voltam kiváncsi hogy bemegyek az okmányirodába és kell e valamilyen papír vagy valami?
2017. aug. 2. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Valamiért az az érzésem, hogy te nem arra vagy kiáncsi, hogyan tudod átvenni a jogosítványod, hanem hogy hogyan tudod igényelni.
2017. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm a nyelvtant
2017. aug. 3. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres vizsga utáni 4. munkanapon besétálsz a Közlekedési Hatósághoz (Budapesten a Petzvál József u.39-be). Legyen nálad személyi, bizonyítvány és az elsősegély igazolás. Ha ez mind megvan, ott adnak egy sajtcetlit, amin egy azonosító szám szerepel. Ezzel elballagsz akár rögtön bármelyik okmányirodába, ahol ezen kívül kérni fogják itt is a személyid és lakcímkártyád, valamint az orvosi alkalmasságit. A sajtcetlin szereplő azonosító alapján megtalálja a gépben az elektronikus igazolást arról, hogy sikeres forgalmi vizsgát tettél. Első jogsinál nincs illeték, viszont az érvényességét az orvosi kiállításához és a szülinapodhoz igazítják. Mivel az én orvosim tavaly augusztusi és februárban születtem, így másfél évet buktam a tízből. Én tegnap a leírt módon intéztem, nem tudom, hogy ez mindenhol így műkődik-e.
2017. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem a 4.napon lehet az igazolasert menni.

3.napon. Tegnap vizsgaztam, hivtam a Petzval utcai ugyfelszolgalatot es ott mondtak hogy valtozott par honapja es mar 3.napon, azaz az en esetembenmar kedden mehetek az igazolasert.

2017. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kismotor lesz, orvosi igazolás nem kell nekem, szerintem mindent megtudtam, köszönöm.
2017. aug. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!