Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik magukat okosnak...

Miért hiszik magukat okosnak ebben a témában az emberek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy itt gyakorin, mindenki azt hiszi, hogy ért a kocsikhoz, közben akkora sületlenségeket olvasok, hogy már én szégyenlem magam. A durva, hogy ők még el is hiszik, hogy igazuk van. Nem 2-3 válaszról van szó.Szinte minden kérdés alatt rémísztően hatalmas marhaságot olvasok. Aki nem ért hozzá az miért szól bele? Miért nem lehet csak személyes tapasztalatot megfogalmazni.. Nem értem

2018. júl. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Önmagadnak mondasz ellent.

Ha a személyes tapasztalatom az, hogy ha a samuvál ráütök kettőt, akkor elindul (és tényleg) az jó válasz?

2018. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Az is lehetséges, hogy mások szerint meg te írsz marhaságokat. Itt mindenki azt ír, amit akar, az anonimitás miatt úgysem lehet felelősségre vonni a válaszadókat. Ennyi az egész.
2018. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mit keresel ezen az oldalon? A GYIK-nak a közlekedés rovata inkább egy fórumnak felel meg, mintsem csak simán kérdések és válaszok összessége, és szerintem semmi gond nincs vele. Persze, van sok hülyeség, meg sok hamis infó, de meglepően jó válaszok is születnek néha, melyek nagyon hasznosak.
2018. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ez a kérdés talán okos dolog volt? Ha annyira okosnak érzed magad legalább az emberi tulajdonságok vagy hasonló témakörbe tetted volna ki :D
2018. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én gyakran szoktam itt válaszolni autós témakörben és mindig okos dolgokat írok. :-)Ja, és értek is hozzá! :-)
2018. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a saját ismereteit véli referenciának, és lehet hogy olyan dolgokról gondolja hogy hülyeségek, amelyek csak számára azok, amúgy objektíve tények.
2018. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tök gázak ezek a válaszok. Autósoktól mondjuk nem is várnék mást, akiknek fontosabb a saját kényelmük, mint hogy ne szennyezzék a környezetüket.
2018. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D Na mindenhol elökerülnek ma a környezetvédők.
2018. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon konmolyan mindenki kretén?
2018. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!