Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kipufogót ajánlotok?

Milyen kipufogót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem túl rég (kb 3 hónapja) vettem egy Seat Leon 1.6 16V 2004,amely dupla sport kipufogóval volt felszerelve.Az elején már gondolkodtam,hogy hagyom,de végül úgy döntöttem,hogy lecserélem,mert nagyon hangos,és eléggé kellemetlen.Egy olyan kérdésem lenne,hogy mivel nagyon jól néz ki a dupla kipufogó az autón,ezért ha lehet szeretnék dupla kipufogót rakni vissza,amely egyáltalán nem hangos.Vannak ilyen dupla kipufogók amelyek nem növelnek a hangján? Valamint,a rendszer hátsó felét kell csak lecserélni,ha azt szeretnem,hogy halkabb legyen,igaz? Itt egy kép róla:

[link]


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



#kipufogó #Seat #Leon #Seat Leon #kipufogó csere
2018. júl. 6. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először győződj meg róla, hogy valóban dupla sport kipufogó-e, nem csak egy sima kipufogóvég, mint pl. ez:


[link]


A kettő nem ugyanaz. Sokan vesznek sima kipufogóvéget, mert olcsóbb és egyszerűbb feltenni.

2018. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
A dinamit kipufogó olyat épít rá amilyet csak akarsz
2018. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és azt hogyan tudnám, meg hogy tényleg sport kipufogó e?
2018. júl. 6. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Felemeled, aláfekszel, és megnézed :D
2018. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!