Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán nézik a...

Műszaki vizsgán nézik a távolsági fényszórót? (NEM a tompított) Egy ideje csak az egyik oldalon ég de nem szoktam használni szóval ha átmegy vele nem költök rá

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy pár hónapja rávillogtam másik autósra hogy elengedem és az szólt hogy nem ég az egyik.
2018. júl. 6. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
És pár hónapja nem volt párezer forintod arra, hogy vegyél egy új izzót? Ha ennyire sz@rrágó vagy, akkor nem neked való az autózás.
2018. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem olyan egyszerű, kell egy autószerelő is a cseréhez, a munkadíj drága. Négyes Golf.
2018. júl. 6. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Majd gondolom fékbetétet sem cserélsz, mert drága.

Járj biciklivel, bameg. Nézik a távolságit.

2018. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak egy izzócseréhez szerelő? Egyébként műszakin nézik azt is, és ugye kötelező már egy előzetes vizsga ahol összeírják mi az amit meg kell csinálni ahhoz hogy az éles vizsga sikeres legyen. Az egy dolog hogy te nem szoktad használni, attól még kell hogy működjön.
2018. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az izzó van kiégve, akkor eléggé láma dolog, hogy nem tudod kicserélni. Általában régebbi kocsihoz ehhez nem kell szerelő.


Ha komolyabb villamossági gondja van, akkor kevésbé elítélendő.

2018. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj egy ismerősnek aki technikából 5-ös volt és kicseréli kv 3.5 perc alatt. De a kocsival törődni kell, vigyázni rá és akkor hálából ő is fog rád vigyázni ;)
2018. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd ki a másikat is, ha úgysem használod. Amúgy 1000 Ft-ért már kapsz bele egy új izzót, de jobb lenne bontóban nézni egyet, ott olcsóbban megúszod és ha már ott vagy, add elő ezt a sztorit, a bontós gyerek a röhögésért cserébe ingyen berakja neked. Aztán az izzót is.
2018. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tróger.. járj biciklivel...
2018. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nem nézik. Elvileg kellene ,de nem vacakolnak vele.
2018. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A négyes Golfban nagyon nehéz izzót cserélni, hírhedt a típus erről, mindenesetre köszönöm a "jókívánságokat". Előző autómon én cseréltem izzót mindig.
2018. júl. 7. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!