Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztető fólia átlátszó...

Motorháztető fólia átlátszó ér valamit kőfelverődés ellen?

Figyelt kérdés
mert nehezen tudom elképzelni hogy egy vékony fólia felfogja a becsapódó követ szerintem simán átszakítja nem? vagy ?
2018. júl. 7. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisebbek ellen jó. Nagy méretű kavics átszakíthatja, de a semminél jobban véd.

Mivel új autót vettem és is gondolkoztam ezen a fóliázáson. De mivel a motorháztető + első lökhárító + két tükörburkolatra olyan árajánlatokat kaptam, amitől dobtam egy hátast, inkább hagytam a sunyiba.

Olyan 250.000-300.000Ft-ba kerülne a mutatvány. Ennyiből többször is újra fényeztetem a felsorolt elemeket ha szükséges.

2018. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkodtam hogy akkor inkább évente mikor már látványosan sok van rajta újra fényeztetem ... az elemenként 20k csak
2018. júl. 7. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ja. Ha nem is évente, de ha 5 évente megcsináltatom, akkor van mindig egy újszerű fényezésem.

Most lesz fél éves az új autóm. Eddig lekopogom, de nem láttam rajta pöttyöt. Az előző 12 éves volt. Annak olyan volt az eleje mint az ementáli.

Ha pedig majd a jövőbeni eladásnál jönnek a rétegvastagság mérősök, megmutatom a fotókat előtte-utána, jól beazonosíthatóan rendszámmal fotózva. Meg elrakom a számlákat is.

2018. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1, elég jól paliravettek volna... 250-300k egy komplett autó teljes fóliázása...
2018. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4 Akkor küldjél árajánlatot privátban!

Ha ennyire tisztában vagy az árakkal, akkor gondolom ezzel foglalkozol.

Négy független helyről kértem árat pontos felmérés után, jó minőségű fóliával (3M). Ezek szerint csak véletlen, hogy nagyjából mindenhol ugyan azt az árat kaptam.

2018. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne háborogj, két hete voltam fóliásnál egy komplett autó fóliázás miatt.

(3 ajtós hatchback)

3M fólia, komplett autó körbe 250.000 Ft bruttó, 3 munkanap...

2018. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom leírása háborgás lenne? Hm... érdekes.

Az autó hátulját sok értelme volt kavicsfelverődés elleni fóliával behúzni.

Akkor csináld meg nekem is ennyiért, számlával, garanciával! Hova és mikor mehetek?

2018. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én csinálnám nem kellene ajánlatot kérnem... F/ck logic...
2018. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!