Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM gyakorlati vizsga menete,...

AM gyakorlati vizsga menete, letételi időtartam?

Figyelt kérdés
Nekem kell vinnem saját motort. És az a helyzet hogy egy jó 80-90kg-os cross mociról van szó amit nem szívesen hordozok be nap mint nap. Mennyi ideig tart a gyakorlati vizsga valamint a forgalmi vizsga? Mert ha huzamosabb ideig akkor valószínűleg inkább a rendőrségen vizsgázok, ahol adnak robogót :D Már csak a gyakorlat/forgalmi vizsga van hátra de még semmi tájékoztatást nem kaptam az iskolámtól ez ügyben, csak annyit, hogy én cipeljem a motort mert ők nem adnak.

2018. júl. 8. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Crossmotorral nem közlekedhetsz közúton, tehát nem alkalmas oktatásra sem. (max. a rutinra)
2018. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A segédmotoros kerékpárnak rendelkeznie kell működőképes sebességmérővel. Az index nem kötelező. A gumiabroncsnak megfelelő futófelülettel kell rendelkeznie. világítás a helyzetjelzővel, tompított, távolsági fényszóróval.


Minimum 4 rutin, és 6 forgalmi óra valamint minimum 100km az előírt mennyiség.


Rutinvizsgán el)őször át kell vizsgálni a járművet, majd meg kell csinálnod a két kört a pályán. Sikeres vizsga után mehetsz ki a forgalomba gyakorolni.

2018. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!