Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez megéri?

Szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék venni egy autót olyan 1,2 millió körül mazdát akartam de nagyon sok rossz véleményt hallottam így inkább akkor nem kell. Szerintetek dízellel van gond?



2018. júl. 9. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor inkább ford?


[link]

2018. júl. 9. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Dieselnel szamolni kell az alkatresz plusz költségeivel, kettőstömeg, pdf ha van benne, egr, turbó, magas nyomáson működik pont ezért drágább bele minden, igen könnyen csak a fogyasztásra lesz olcsóbb, kevesebb a fentartási költségek meg az egekbe emelkedhetnek, inkább benzin+lpg-t vennék ill. benzin + cng, dieselem van ugyh. tudom mi a pálya de már csak leélem a kocsit és tervben van egy új benzin+cng 1.4 motorral
2018. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
benzinest vegyél! a mai dízelek pocsékok! vagy rakjál bele duramax mocit!
2018. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem leélni veszed és rendesen karban tartod, akkor a dízel még mindig jobb választás. Nyilván, ha nem költesz rá és csak várod hogy szétessen sokba fog kerülni.


Személy szerint inkább Golf V 1.9 PDTDI-t javasolnám

2018. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
golfokat csúnyáknak tartom :(
2018. júl. 9. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Kereskedő által árult, külföldről behozott dízel? Ha egy tekert, kilométermilliomos sz@rt akarsz, akkor vedd csak meg nyugodtan.
2018. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Ford Focus szerintem jobb választás, és mindenképp szívó benzinesben venném. Sokkal kevesebb nyűg van vele.
2018. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!