Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AC pumpa mért nem kap áramot?

AC pumpa mért nem kap áramot?

Figyelt kérdés

Üdv!

Adott egy G Astra tipusú gépjármű. Egyszer csak az üzemanyag szivattyú nem indult. Mivel el kellett jutnom a szerelőhöz, így át ledd hidalva a relé, így működött(hibát nem találtunk, visszatettük a relét és pöcc-röff). Viszont most megint előjött ez a probléma, már áthidalással sem működött, csak ha közvetlenül a szivattyúnak adtunk áramot. Miután ez eljátszottuk, megpróbáltuk újból relével működtetni. Ekkora beindult és megint nincs probléma...Egyszer csak fogja magát, nem indul, még hidalással sem, aztán másnap már igen.

Valakinek volt már hasonló tapasztalata?



2018. júl. 9. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy voltam hibát kiolvastatni, de nincs tárolt hiba. Motorhibát egyszer kiírta a relé áthidalása után, de mire odaértem a szerelőhöz már eltűnt...
2018. júl. 9. 16:17
 2/3 anonim válasza:
Maga az ecu rossz nekem is ezt csinálta !
2019. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 norbesz0.1 válasza:

Üdv!

A hibát végül csak az ECU cseréjével lehetett orvosolni?

Mert nálam is ez a hiba jelentkezett.

2019. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!