Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt eddig a legjobb duma,...

Mi volt eddig a legjobb duma, amit olvastál/hallottál egy autó/motor hirdetésben?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kedvencem: " A motorra nagyon volt vigyázva. Kifogástalan állapotú, és csak kétszer volt összetörve."

2018. júl. 10. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Megkímélt, garázsban tartott, nem dohányzó hölgy tulajtól eladó." Mindez egy 96-os Subaru Impreza WRX leírásának képezte részét. Közben meg a gumik rajta annyira le voltak radírozva hogy már majdnem felnin jártak vele, a hátsó lökhárítót meg csak a szent lélek tartotta (valaminek odacsaphatták a jobb hátulját).
2018. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Mondjuk ez már nagyon régi,de tessek:

[link]

2018. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Megkímélt, garázsban tartott, nem dohányzó hölgy tulajtól eladó"


A hölgy tulaj, aki egy garázsban lakott, megkímélt volt és nem dohányzott. Viszont sosem vezette az autót. Vagy csak egyszer, attól a törés :)

2018. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig kerestem autót és sok mindent olvastam/hallottam. A favorit még is kizárólag az egyik hirdetés képei voltak. Az alap szöveg ott is megvolt az idős tulajdonosokról,de ez képekkel is bizonyítva volt,hogy tényleg nyugdíjasoké az autó :) Összesen 4 kép volt az autóról, 2 kép szemből az egyiken a mama pózolt fürdőruciba az autó elején a másikon a papa szintén fürdőnaciba, volt még 2 kép oldalról és akkor szintén az egyiken a mama támasztotta az autót fürdőruciba a másikon a papa (szerencsére belső képek nem voltak,bele se gondolok inkább).

2 hete voltunk egy autót megnézni, női tulaj stimm volt, 20 percen keresztül hallgattuk,hogy a lelkét ráköltötte az autóra mert számára az a legfontosabb,hogy teljesen tökéletes állapotba legyen,az ég világon mindenből a legjobbat kapta az autó a gyári előírásnak megfelelően és tényleg az utolsó csavarig stb stb mert a minőség és a biztonság a megbízhatóság bla bla mindeközben június végén 2 különböző méretű kopott külföldön forgalmazott silány minőségű téli gumi az autón ami centrírozva se volt és egyiknek se volt köze a gyári ajánlott mérethez (én készültem) . Majd akkor rákérdeztem a gumikra ... jah hát még nem volt ideje lecseréltetni,ősszel vette nagyon jó minőségű. Mondom neki,hogy ez egy tipikus esete annak,hogy külföldön rádobnak valami kakit amit találnak,hogy legyen rajta valami. Jó hát még nem volt pénze új gumikra mióta megvette az autót (első magyarországi tulajdonosa 2 éve az autónak). De a lényeg,hogy ő nagyon sokat költött az autóra és mindenből a legjobbat....nem is volt miről beszélnünk már.

2018. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

"Tesztpilóták kíméljenek"

Egy 1.3 más régi swiftnél

2018. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2018. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!