Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Autót Ami utólag...

Ocsy kérdése:

Vettem egy Autót Ami utólag kiderült idéglenesen kivan vonva a forgalomból és lekellett adnom A forgalmit és a rendszámot Köteles vagyok ezt átiratni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

"Köteles vagyok ezt átiratni?"

Igen, mivel megvetted. Az átiráskor úgyis automatikusan forgalomba kerül.

2018. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
El nem tudom kepzelni milyen forgalmi meg rendszam leadasrol hablatyolsz,tekintve hogy ideiglenes kivonasnal egyiket sem kell leadni!Arrol nem is beszelve hogy ha ilyen autot veszel,a vétel pilkanataban automatikusan visszahelyeződik a forgalomba ha csak te maskepp nem rendelkezel!
2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kinek kellett leadnod??? És miért?

Ha veszel egy kocsit, ami ki van vonva, és megkapod a forgalmit és a rendszámot, akkor nem gyanús, hogy nem kellett leadni a kivonáskor??? Akkor szerinted neked miért kellene? Főleg átírás előtt?


Amint besétálsz az okmányirodába átíratni, meglátod, hogy már nincs is kivonva, mert megvetted. Ha te szeretnéd átírás után kivonni, az külön eljárás. De akkor sem kell leadnod a rendszámot meg a forgalmit.

2018. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen adás-vételit írtatok, amiben ez nincs feltüntetve?
2018. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nemvolt rajta biztosítás ês így hivatalból idéglenesen kivonták csak nem adták le a papírt és a rendszámot inkább túl adtak egy másik szemêlynek aki Szintén tovább adta és így került hozzám ! Mikor bementem hogy átiratom akkor derültek ezek a dolgok ki hogy kivan vonatva időközben lejárt a műszak is és így elég nehézkes Eredet+műszakira vinni !
2018. júl. 11. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

És még mivel bsztak át?

Inkább vidd vissza a kocsit amíg még több nyűgöt veszel a nyakadba

2018. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Énszerintem semmis a szerződés.

Az ideiglenes kivonás miatt.


Ismerős autója is ki van vonva ideiglenesen, itt áll az udvaromban, elől-hátul rendszám van rajta.

Milyen rendszám leadásról beszélsz?

2018. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!