Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes lekérni az autó...

Hol érdemes lekérni az autó kártörténetét?

Figyelt kérdés

A vin-info.com 2400 ft-ért elvileg ad infót a kártörténetről.

A voltetörve pedig 5000 ft-ért teszi mindezt.


A kérdésem, hogy melyik bővebb, vagy melyik éri meg jobban?


2018. júl. 11. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

vininfo és autodna ahonnan szoktam

Az ingyenes opcióba látszik,hogy melyiknél van adat az autóról és akkor amelyiken több infó van az előéletről (van amikor semmi egyiken se csak gyári infók stb szóval előéletről 0 bejegyzés,ezért kár fizetni)

2018. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jól írja, amelyik többet ígér.

Érdemes megnézni. Én így úsztam meg egy rommátört autó megvételét. De nálam olyan volt, hogy autodna ígért több adatot, mégis a vininfo-n volt pontosabb az infó. Jobban mondva valósabbnak tűnő adatok a sérülésekről.

2018. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 korimv6 válasza:
Én egy Peugeot-t kérdeztem le 3200 forintért. Az autó Svédországból származik, de kártörténetről nem ír semmit. Viszont kilométeróra állást ír, ami természetesen több, mint amivel hirdetik.
2019. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 korimv6 válasza:
Kimaradt, hogy a vin-info.com -on történt a lekérdezés.
2019. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!