Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel érdemes védeni az autót...

Mivel érdemes védeni az autót eső, napsütés, jég, esetleg fagy ellen?

Figyelt kérdés
Egyelőre nincs garázs, de nem szeretném kitenni az autót mindenféle időjárásnak. Mi nyújtja a leghatásosabb védelmet? Ponyva, ponyvagarázs, esetleg kocsibeálló?

2018. júl. 3. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy féltető + ponyva. Ha nincs féltető, akkor a ponyva is jobb a semminél, de jég ellen nem igazán véd. Arra legjobb ha vastag plédeket, takarókat terítesz a kocsira. Nyilván elég akkor, amikor bemondják, hogy jégeső is várható.
2018. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
a jégeső ellen érdemes védeni. más ellen szinte felesleges, mert semmi baja nem lesz. Persze ha olyan vidéken élsz, hogy pl extrém a napsütés, akkor árthat a lakknak, műanyagoknak az időjárás.
2018. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fényezésnek csak az extrém környezeti viszonyok ártanak igazán, a gond a fekete műanyag elemek (külső és belső egyaránt) és a kárpit kifakulásával van, amit a nap szív ki. Esetleg még a madársz@r ami gond lehet, ha sokáig nem mosod le. Jég ellen nem nagyon tudsz védekezni, kell a tető az autó felé. Amúgy a ponyva a legegyszerűbb és legjobb. Nekem sincs garázsom, csak egy fedett beállom, és pluszba használok én is ponyvát, igaz én leginkább a macskák ellen, akik éjjel szeretik összejárkálni az autót.
2018. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha ponyvát teszel rá és nincs kiszáradva teljesen akkor többet árt neki mint használ. Nagyon betud rohadni alatta.
2018. júl. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!