Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HALOGÉN IZZÓT CSERÉLNÉK...

David100012 kérdése:

HALOGÉN IZZÓT CSERÉLNÉK LEDESRE! SEGÍT VALAKI?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg halogén izzók vannak a kocsimba. Ezeket szeretném lecserélni LED-re. A kocsiba projektoros lámpa van és azt mondták a haverok hogy "hasonló mint a xenon". Tudom nyílván nem olyan csak kipróbálnám,hogy milyen mégis. Valakinek van valamilyen tapasztalata a ledes világítás során??? Itt gondolok a rendőrökre, az esti fény viszonyokra, a led élettartamára.

2018. júl. 11. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz vele látni semmit sem. Menő haverjaid lehetnek, de szerintem inkább csak egy unatkozó kisgyerek vagy.
2018. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Foltos a vetítési kép, elvakítod a szembejövőket és egyébként szabálytalan, tehát bármikor büntethet érte a rendőr.


A távolságiba berakhatod, azzal nem zavarsz senkit, a tompítottba inkább ne.

2018. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló kommentje nem sokat ért. Sajnos nem értette meg a kérdésem. De a második válaszolónak köszönöm szépen!!!
2018. júl. 12. 06:47
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
41%

Szabálytalan, büntethetnek érte.


A projektoros lámpa elég jól összegyűjti a fényt és előre irányítja, könnyen beállítható hogy ne vakítson.


Az 500ft-os kategória annyit ér mintha egy gyertyát gyújtanál meg, de kb 8ezer ft-tól már jókat lehet venni, szívműtétet lehet csinálni a fénye előtt. Nekem TXVSO8 van bent, de a NightEye is hasonló lehet. Olyat keress aminek párja 110w és 16-20ezer lumen között van.

2018. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! Igen jó fajtát szeretnék venni nem a gagyikat. Tehát egy jobb fajta akár jó is lehetne? ( világításnak , rendőr észre veszi?)
2018. júl. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!