Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért látni ennyi Ford Focus...

Miért látni ennyi Ford Focus RS-t?

Figyelt kérdés
Minden nap látok 1-2t, viszont más hasonló kategóriájú autókat pl: Fiesta RS, Polo és Golf GTI, Vauxhal Astra és Corsa VXR stb meg nem. Miért ennyi népszerű a Focus RS az "utcai-sport" autók között?

2018. júl. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért látod őket, mert az autókat az emberek megvásárolták (vagy ellopták) és használják is őket
2018. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy RS-t láttál? A legolcsóbb 3.2millió ft és 15 éves modell, 200e km van benne(ha valós) én 15 éves autóért nem adnék ennyit, ahogy szerintem más se, akinek megbízható, fiatal autó kell, arról nem beszélve hogy hol használod ki a 200 lóerőt kocsival? Nekem a motorom 190 lóerős és ennek a töredékét nem tudom kihasználni, mert nem pályára vettem.


Visszatérve a kocsira, ezeket fiatalok vagy középkorúak veszik meg, de ezekből is ami nem koros egy 6 milliótól indul, ennyije kevés embernek van, ha meg van az lakásra/házra fog elmenni legfőképp(magamból kiindulva)

2018. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es igazad van, megnéztem milyen van ismerősömnek és nem RS hanem ST felszereltségű! Amiket naponta látok azok is ST-k. Sima Focust még nem nagyon láttam, csak ST-t. Amúgy nem magyarban élek, így nem tudom, az otthoni viszonyokat.


[link]


Ezt a képet egy ismerősöm csinálta. Neki van ST-je meg volt vele találkozón, ott készült, szóval mondom, elég gyakori.


190 lovat nem tudsz kihasználni? Hogy-hogy? Nekem a kocsi 170 ló de kevésnek érzem, főleg amikor beáll mögöm egy hülyegyerek egy Golf GTI-vel meg ilyenekkel és rám tapad hogy versenyezzünk. Ezért is akarok bele stage 1-es remappot, az 195 lóig feltolná, ami már kicsit jobb lenne.

2018. júl. 12. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 190 lóerő az 1000köbcentihez párosul motorral, a nyomaték is teljesen más mint kocsinál.
2018. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah értem. Elsiklottam afölött, hogy a te esetedben motorról beszélünk, és a 190 lóhoz, tized akkora tömeg társul. Viszont autó esetében a 200 lóerőt továbbra sem tartom extrém nagynak, vagy használhatatlannak. Szerintem az én 170 lovam a minimum az élvezetes, sportos vezetéshez. Kb a belépő-szint.
2018. júl. 12. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves külföldön élő kérdező ! nem tudom, hol élsz, ahol sima Focus nincs, csak ST, de boldog ország lehet. Vagy te látsz rosszul. Az, hogy az élvezetes autózáshoz 170 lóerő a minimum, csak azt mutatja, hogy fogalmad sincs az autózásról. vagy nagyon kölyök vagy még. Vagy fogalmazni nem tudsz...
2018. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"kedves külföldön élő kérdező ! nem tudom, hol élsz, ahol sima Focus nincs, csak ST, de boldog ország lehet."


Tényleg az! Mindenki tök nyugodt, kedves, barátságos, mosolygós. Munkahelyen fütyürésznek, soha nem sietnek, kulturáltan vezetnek, nem villognak, nem dudálnak le... Nem olyan mint Magyarország. :)


"Vagy te látsz rosszul."


Nem, jól látok. Az ST jelzés ott van minden focuson. Nah jó, talán csak 10-ből 9-en, így pontos!


"Az, hogy az élvezetes autózáshoz 170 lóerő a minimum, csak azt mutatja, hogy fogalmad sincs az autózásról. vagy nagyon kölyök vagy még. Vagy fogalmazni nem tudsz..."


Tényleg. mert egy 1.2-es 70 lovas lovas kocsival, baromi élvezetes, vagy egy 110 lovas 1.6-sal. 10+ másodperces nulláról 100-ra gyorsulás is annyira jó, hogy az embernek kedve lenne folyamatosan lelassítani, csak hogy újra gyorsulhasson! Jah várj, mégse.

2018. júl. 13. 00:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Én minden nap látok pl. Golf VII GTI-t, Focus ST/RS-t meg nem...

Most akkor?


Ilyen viszonylag ritka autóknál az nem érvadó, hogy azonos útvonalon járva minden nap látod ugyanazt a pár példányt, mert neki is arra visz a napi rutin

2018. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a kérdezőnek, az RS és ST Fordok sokkal elterjedtebbek, mint a GTI Golfok, vagy hasonló kategóriás más márkájú autók. Ennek oka az az, hogy a Ford mindig olcsóbb kicsit, mint a többi márka, vagyis ár-érték arányban az egyik legjobb. Ja és qrva jó autó lett, olyan futóűvük van a Fordoknak, hogy a többiek leshetik. Az RS Focus pedig renkivül szórakoztató autó, főleg az új, gombnyomásra lehet driftelni vele, tud durrogni gázelvételnél, meg ilyenek.
2018. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ahogy írtam, tartom is: az élvezetes autózáshoz könnyű autó és jó futómű kell. Pl anno a kupás Astrákkal nagyon jókat mentek..100 lóerővel. Csak te azt hiszed, a 0-100 gyorsulástól élvezetes a vezetés. Utolsó: a durrogást tudja a régebbi Mini Cooper S-től a Hyundai I30N-ig még jópár autó. Ez most a trend a sportos autóknál. (szerencsére)
2018. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!