Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első lengőkar csere Suzukin?...

Első lengőkar csere Suzukin? Elforgó szilent.

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám kicsavarni a lengőkar csavart akkor ha az egyik csavarnál a szilent elforog a csavarral együtt. félig már kijött a csavar ,de most az a helyzet állt elő hogy se ki ,se be nem megy rugó szerűen viselkedik most, csavarok egyet visszarúg.

[link]

ezen az ábrán a 26. sorszámú csavarról lenne szó, és a 23. as szilent kekeckedik.

Emelésnél, természetesen adtam a biztonságra, alábakoltam 2 oldalon emelőt kicsit leengedtem hogy a bak tartsa a súlyt de azért ott legyen, a két hátsó kereket kiékeltem el ne guruljon, kéziféket jól behúztam, igaz 1.be is van a váltó bár sokat nem ér...


Így hogy félig kint van még szerelőhöz sem tudom vinni, egyik hogy jól lebaszna, nem mind ha ő jól megcsinálni pl kihagyta a szírt a fél.teng. csuklóból stb...

Mit lehetne vele kezdeni? Racsnis kulccsal csavaroztam, ha vennék egy elektromos 500Nm-es ütve csavarozót az megoldaná a gondot?

Az összes többi csavar szépen kijött, igaz elötte én húztam meg nyomatékkulccsal... csak ez az egy szemétkedik velem...



#csere #lengőkar #szilent #gombfej #műszaki vizsga..
2018. júl. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy darab tengely segítségével ütögesd ki a helyèről. Vagy fűrésszel vágd ketté a szilentet. Sokszor többet ér a házi szerelés, mint a szakműhelynek nem nevezhető állomás.
2018. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos, folyton átb*nak ,és tartják a markukat, de sosem lesz jó az autó, én még nem láttam hogy elővette volna a szervíz kézikönyvet az adott kocsihoz... vagy nyomaték kulcsot a kezében, azt hírből sem ismeri. A két szélét tudom csak levágni a szilentnek. benne van a vas lengőkarban és két oldalon kicsit kilóg a gumi. a csavar másik oldalához nem férek hozzá az benne van a karosszériában, csak a tőcsavarhoz amit csavarok, az anyához nem. a hátsó lengőkarok sajna "szerelői" kézbe kerülnek, nem jönnek ki a csavarok... ütni nem tudom nincs hely...
2018. júl. 13. 15:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Kezembe vettem az új lengőkart és megnéztem, azon gondolkodom, hogy ha veszek egy ütve csavarozót vagy bérlek, tehát valami ütve erős géppel neki látok lejön e?

előző képen , ennyire tudtam kicsavarni, innen se ki sebe, vagyis tudom mozgatni ,de visszarúg.

2018. júl. 13. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:
www.kepfeltoltes. (torold ki) eu/view.php?filename=44920180713_153457.jpg
2018. júl. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!