Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsga tudnivalók...

Elsősegély vizsga tudnivalók (Sok kérdés! )?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár tanácsot, tippet, bármi hasznos dolgot azoktól kérni, akik már túl vannak az elsősegély vizsgán.


Megcsináltam a forgalmit(B), még hátravan a jogsihoz az elsősegély vizsga.


Hol kell jelentkezni? Telefonon, E-mailben, személyesen? Az autóssulinál muszáj, vagy lehet az autóssuli nélkül is időpontot kérni?


Mit kell hozni a vizsgára? Hol és hogyan lehet befizetni a vizsgadíjat? Hol lehet vizsgázni? 18 alatt vagyok, kell valami papírt/szülői beleegyezést hozni?


Mit kell csinálni a vizsgán? Miket kell mondani, hogy zajlik egy ilyen vizsga? Mik a feladatok?



Sokkal idegesebb vagyok, mint a forgalmi előtt, félek nehogy valami baromságot mondjak/csináljak :(



2018. júl. 13. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

18 év alatt kapsz egy szerződést, amit szüleiddel aláíratsz - semmi extra,csak vizsgára jelentkező papírka.


Mit kell csinálni?

- stabil oldal, CPR kötelező

- aztán húzol egy tételt, nagyvonalakban elmondod, kész. Nem fognak kötekedni, és hacsak nem mondasz valami orbitális fxságot, átengednek.

2018. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell az autós suliba, a vöröskeresztnél is lehet...habár az autós suliba nálunk többször indul tanfolyam

De ott kezdődik,hogy tanfolyamra jársz ahol elmondanak mindent meg mutatják is és te azt megtanulod majd a végén vizsgázol.

2018. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A közúti elsösegély vizsga a Magyar Vöröskereszt hatáskörébe tartozik, az autós iskolák csak közvetítők.

Az, hogy hol érdemes vizsgára jelentkezni, településenként változó lehet, kérdezd meg az iskolában, vagy az ott lakókat, ha van Vöröskereszt iroda, ott lehet vizsgáztatnak is.

A vizsga nem egy bonyolult dolog, kb 5 perc, de azért van egy.minimális elvárás, meg lehet bukni, ha nagyon fogalmatlan a vizsgázó.

Tanfolyam nem kötelező, de ajánlott azoknak, akiknek semmi elsősegély tudásuk nincs.

2018. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tanfolyamom voltam, de nem mondták, hogy hogyan kérjek időpontot, én meg elfelejtettem megkérdezni, mikor voltam. :/


Telefonon vagy személyesen kérjek időpontot a vizsgára?

2018. júl. 13. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonon elég nehéz csekket kérni, a vizsgadíj befizetéséhez.
2018. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csekket kaptam már, itt van nálam, de az időpont még nincs meg
2018. júl. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!