Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Beetle 1,8 turbo autó nem...

Nontau kérdése:

VW Beetle 1,8 turbo autó nem indul. Üzemanyagot kap! Ki tud valami használható ötletet adni? , mi lehet a gond? Reggel 8 órakor elindult, fél óra múlva csak forgatta a motort az akksi de nem indul be.

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyertya benzinszagú? Szikra van? Mert ha benzin van, szikra van akkor pöccenni kéne, szerintem valami elektromos baj lesz. Hibakódot kellene olvasni, lehet vezérműtengely jeladó is, szóval így csak találgatás.
2018. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

#1!

Szerinted aki egy 1.8-as turbo Beetlet tart, és itt, a gyakori.hu-n érdeklődik, hogy "nem indul...mi lehet a gond" az majd ki fogja csavargatni a gyertyákat, hogy van-e benzinszaguk? ;)

2018. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a második tapintott a lényegre!!! Kicsit drágák a szervizek, azért gondoltam, hogy típus hiba is lehet akár de nem az.Jeladó vezetékét/főtengelynél/ megpiszkáltam és egyszer beindult, jelenleg többszöri indításra hajlandó működni, vagyis az ötlet helyén való volt!!!
2018. júl. 15. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!