Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak közvéleménykutatás...

Csak közvéleménykutatás szinten: egy fiatal srácnak egy új VW Bogár cabrio mennyire b*zis?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a virágmintás kiszerelésre gondolok, hanem pl. erre: [link]

2016. jún. 17. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég pláza cica autó. Inkább MX5-öt, S2000-et vagy valamilyen BMW-t nézzél.
2016. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
BMW-t semmiképp nem akarok. Bocsánat, de annyira nem szeretnék az "átlagos BMW sofőrrel" azonosítva lenni... (és tudom, előítéletes vagyok!)
2016. jún. 17. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont az átlagos Bmw sofőrökkel nincs baj hanem inkább azokkal a többiekkel akik menőzni veszik és keménykednek vele mert azt hiszik hogy erre való. Vagy ha bármilyen más autót ezért vesznek mert azt hiszik menőzni fognak vele. A cabriok meg tipikusan erre valók. Menőzésre és magamutogatásra.

Mondjuk tény hogy inkább Mercedes párti vagyok ha már német autóról van szó de ez nem előítélet hanem annak jó minősége miatt van. Ha megteheted nézzél inkább azt csak ne cabriot. Talán egy B classt ami 2005től jelent meg.

2016. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tomcatters ***** válasza:
Haaaat.... en nem vennék olyat ... ajanlotta valaki az S2000 .. na az nem női autó és már haaználtan lehet venni 3.5-4 millió ért ... én is azokat nézegetem a mostani mellé ... motor helyett jó az is sztem :)
2016. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én szememben egyáltalán nem az, de például sokak szemében már az is durva volt, hogy apám piros Thaliájával jártam, és hogy hogy járok piros autóval... Szóval vannak ilyen hülye emberek :D
2016. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki kocsijával is férfiasságát akarja kiemelni az ne ilyet vegyen. De b*zisnak nem mondanám vagyis nem ettől lesz valaki b*zis.

Nyaraláson béreltem pont ilyen bogarat piros színben.

Három kislánnyal voltunk (4-7 évesek).

Amikor kimentek az udvarra és meglátták az autót odafutottak hozzá és szó szerint körbeölelgették és puszilgatták minden részét. Nem kell mondjam hogy egy hétig amig nálunk volt nem is akartak kiszállni belőle.

Nekem ez sokkal többet jelentett minthogy ki mit gondol.

2016. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
b***sági faktor 10/10.
2016. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem egy férfinak ez gáz, nem azért mert most emiatt bárki is buz1nak néz, mert ez szerintem hülyeség.


Inkább csak azért mert ez kifejezetten női kocsi, azaz egy az egyben olyan a formavilága amin látszik, hogy a nők voltak a VW célközönsége amikor ezt tervezték.

2016. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne már, mi ezen a b*zis? Inkább csajmágnes. Előbb beülnek majd melléd a jó nők, mint egy minden sarkon beforduló 3-as BMW-be, vagy C Mercibe. Ez ritkábban jön szembe az utakon. :)


Viccet félretéve, szerintem egy kocsira se lehet rámondani, hogy az most női autó, a másik meg férfinak való. Személy szerint Beetle-ből a cabrio nem tetszik annyira, inkább a 3 ajtós.

2016. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ezt ajánlom: [link]

Jobban megnézik az utcán, izgalmasabb vezetni és ami a legfontosabb, nem néznek homárnak.

2016. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!