Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs valami használható egyterű?

Nincs valami használható egyterű?

Figyelt kérdés

Benzines, 5 ajtós, lehetőleg bőrüléssel, automata váltóval, tágas belsővel, ahol mögöttem is elférnek rendesen (198cm magas vagyok).


Chrysler Grand Voyager és Pacifica, Kia Carnival, ezeket néztem, de természetesen miért is lennének 5 ülésesek...


Elöl kettő, középen kettő, és hátul szűk még kettő (vagy három?) csomagnak hely nem marad, LPG gáztartálynak hely nem marad.


De pl. Opel Meriva, Renault Scenic és társaitól azért kicsit nagyobbra gondoltam.


2018. júl. 13. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Renault grand scenic 1.2tce-t ajánlom neked!7éve csak renault egyterűim vannak(2db scenic,most egy espace,szintén tce)

Volt grand scenicem is 2014es 1.6dCi,nagyon dinamikus és tágas,egyszer 3 kollégámmal mentünk ki belgiumba és kényelmesen elfértünk.(én 185cm vagyok 2kollegám leg.190cm a negyedik meg egymagas velem)

2018. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy Peugeot partnert, elég nagy hely van benne.
2018. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kishaszonra, és mint írtam nem is a Scenic bármely verziójára gondoltam.


Nagy, tágas és kényelmes, automata váltós, nagymotoros benzinesre, amibe bőven befér egy nagyobb LPG tartály is.


A felsoroltakhoz hasonlókra, csak öt üléssel (2 + 3).

2018. júl. 15. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Scenicbe is befér egy nqgy LPG tartály!!Jóval nagyobb mint amekkorának tűnik.
2018. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És nem értem minek a nagy benzines amikor alig tudnak valamivel többet mint kis köbcentis társaik.Feleslegesen fog bezabálni 15litert de a te dolgod végülis.
2018. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mosqu!to ***** válasza:

Szia!


Nem tudom a hazai kínálatban mennyire van belőle benzines változat, főleg automatával, de hátha!


Tudom ajánlani a Toyota Avensis Verso-t, van belőle 5 személyes változat is és a csomagtartóban van egy elkülönített, mély tároló, ahová talán kivitelezhető egy tartály! (youtube teszteken lehet látni talán.) Nagy, kényelmes autó, a formavilágával lehet vitatkozni, de a kétliteres benzines vvti motor elég megbízható! Én családnak vittem haza egyet d4d motorral, praktikus utazóautó és nem mellesleg megbízható is! Eddig kopó alkatrészeken kívül egy klimahutot kellett cserélni, pedig már ~480 ezer km van benne!

2018. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!