Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drága az ablaktörl...

Miért ilyen drága az ablaktörlö motor?

Figyelt kérdés

1991-es Opel Vectra A autóba miért kerül 779.999ftba az ablaktörlö motor?

[link]

Itt a link hogy mennyi:D

Szóval az lenne a kérdésem hogy nekem van egy ami teljesen müködik semmi baja és eredeti GM ablaktörlö motor most szedtem ki az autóból mert bontom szét!

Az lenne a kérdésem hogy én mennyiért tudnám eladni a bontott darabot? :D



2018. júl. 15. 02:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hogy vergődjön, mije van.


Mutasd már meg, milyen ez a csodavectra, amibe többe kerül egy ablaktörlőmotor, mint amennyit az egész limitált amerikai szarod ér. (Ja, ott GM vagy Chevrolet néven futott, Opelt odaát nem találsz, de sebaj)


De tudod mit, tegyél fel róla egy fotót! Úgy hogy az exif adatokat benne hagyod, tudod: a dátum, beállítások, fényképező / telefon típusa. Ha nincs kép, nincs autó, hangember vagy.

Tizenöt évet letagadhatna.... nem az autó, hanem a gazdája, mert ez az óvodás mentalitás kb. gyerekkorban jellemző.

2018. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. Az amerikai piacra készült Vectra gyakorlatilag csak a motorban különbözött az európaitól.

2. Egy ablaktörlő motort egy ilyen átmatricázott Chevrolet kedvéért nem fognak áttervezni.

3.A kovács autó oldalán ott van, hogy nem rendelhető, válassz másik terméket. És a helyettesítő termékek között ott van ugyanez a Valeo 37800 Forintos áron.


Tehát ez még mindig elírás. Hogy szándékos vagy sem azt nem tudni. Nálunk is bevett szokás, hogy a már nem elérhető termékeknek, amiknek adminisztrációs okokból a rendszerben kell maradniuk irreálisan magas vagy alacsony ár van beállítva. Pont azért hogy senki ne rendelje meg. Pl. Póló kereken 1 millió Forint vagy egy random csapágy 1 Forintért.

4. Ha ekkora ritkaság meg többet ér mint a hozzászólók élete, akkor miért bontod szét? Az usa piacos ablaktörlőmotorból akarsz meggazdagodni? :D :D :D

2018. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hiteles a kérdező.

Épp bontja a szar rozsdaboglyát, és el akarja adni az ablaktörlő motorját.

És ez a tetves kotvány egyből "15 évet letagadhatna" amerikai modellé válik.

HA 15 évet letagadhatna, miért kell bontani? Annyira jó és nincs semmi baja? Vagy működésben tartani egy anyagi csőd lenne... én erre tippelnék.

2018. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azt tartom érdekesnek, hogy állítólag vasárnap, nyitvatartási időn kívül "megkérdezte" az árat.

Szoktam én is innen rendelni, árajánlatot kérni, de vasárnap nekem még soha nem választoltak, telefont nem vették fel.

De tegyük fel, hogy ő el tudta őket érni vasárnap. Akkor mi a túrónak nem kérdezte meg első kézből, hogy mért ennyi és miért tőlünk várja a választ...?! Fura hogy semmilyen helyettesítő terméket nem javasoltak. Érdekes telefonbeszélgetés lehetett... Kb:

- 8K egy Vectra A ablaktörlő motor?

- Igen, nem elírás.

- Akkor jó, kössz.


:D

2018. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Azért lesz bontva mert még van 2másik amit fent kell tartani és képzeld 3autót anyagi csöd fent tatani !

Választani kellet melyiket és ezt választottam

És nem itt kell játszani a fejeteket

Én egy normális kérdéset tettem fel

Ez az oldal azért van szerinem

Ha nem tetszik a kérdése a told el a biciklit és komentelj másnak

2018. júl. 18. 00:36
 16/20 anonim ***** válasza:

De ha annyira patika állapotú, akkor nem lehet egyben eladni, muszáj szétbontani?

Nekem két autóm van. Ha olyan amyagi helyzetbe kerülnék, hogy nem tudnám a kettő költségeit fizetni, inkább eladnám az egyiket. Eszembe nem jutna otthon saját magam által bontogatni.

2018. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is három autónk van, és hidd el néha kevés is. De mind jó állapotú és értékük nem éri el az össz. fél milliót, nem vágnék bele ismeretlen autóba. A helyedbe feltenném a hahu-ra egybe. Aztán hátha valakinek kell, Dragopolskit is elvitték..
2018. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szünet van, várpistike unatkozik. Nincs itt semmiolyen autó. Valahogyan odakeveredett a bolt oldalára, feltűnt neki a 800k-s ablaktörlő motor, feltett itt egy kérdést, aztán amikor rájött hogy az emberek nem annyira hülyék, mint ahogy elképzelte, kitalált egy háttértöténenet.


Otthon akarja bontani... aha, és az idők végezetéig forgalomban marad papíron, mert bontós csak egyben lévő autót vehet át, és arra adja ki a bontási igazolást, amivel ki lehet vonatni a forgalomból.


És még mindig nincs fotó... exif, dátum, ecpozicviós értékek, fényképezőgép típusa legyen benne. A neten fellelhető képekből ez vagy hiányzik, vagy nem a mai a dátum. Szóval, lesz fotó a csodavectráról, vagy nem? Ha nincs, akkor autó sincs... ennyike.

2018. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó neked üzenem hogy nem érdekel amit írogatsz! Te inkább azzal foglalkozz hogy neked mi van a garázsodban meg az otthonodban, itt vered magad interneten keresztül!!

Akik igy interneten keresztül verik magukat azok élőben mind pofonos emberek!!

Azért nem adom el egyben mert igazából amennyit kérnék érte az állapota miatt annyiért nem venné meg senki!

Ha szétbontom akkor alkatrészként el tudom adni pl.motort keresnek sokan , meg váltót!Az egész autó értéke 1millió forint felett van annyit meg nem adna érte senki ebbe a mai világba :D

Lakatoltatva van , motorfelujitáson is volt 6hónpja kb , fényezés meg ilyen olyan apróságok

Minden alkatrésze eredeti

Bontásal szerintem jobban járok

Használtauto.hu oldalon hirdettem már sokáig meg másik oldalakon is de mindig csak alkuduzok telefonáltak hát én meg szarért hugyért nem fogom eladni

Egy rozsdafolt nincs rajt

Csak a felnik amik rajt vannak azok érnek 250.000Ft-ot!

És akkor amikor hirdetve volt felhiv egy normálatlan ember hogy érdekli az autó add érte 200.000Ft-ot

Hát ezért nem hirdetem , manapság nem sokan tudják hogy miaz hogy jó autó , ez az autó igenis szép, jön-megy és soha nem hagy cserben!

És az ilyen emberek ne írjanak akik nincsenek tisztában az értékével

És neked meg útolsó a forgalomból még nincs kivonva várok még 1-2hetett hátha valaki elviszi egyben mert sajnálom bontani mert pattent állapotú de muszály lest ha nem viszik el!

2018. júl. 18. 23:31
 20/20 A kérdező kommentje:

És én magam fogom bontani :D

Ha neked nem tetszik a kérdés akkor húzz vissza Indiába a hazádba!

2018. júl. 18. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!