Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2,5dti Quattro 180ló...

Audi A6 2,5dti Quattro 180ló triptonic, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2.5 v6 tdi??MENEKÜLJ!!!!
2018. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(2002 évj)

hat azert szeretnek vèlemenyedre akinek volt mar vagy èrt hozza.. :)

2018. júl. 15. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3,0 tdi -m van , de semmi baja nincs🙂
2018. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2,5tdi meg a tiptronic a két legrosszabb konstrukció,nekem a8-am volt ugyanezzel a párosítással,hát az egyik héten a motor volt szar,a másik héten a váltó,harmadik héten meg a futómű,nekem ilyen tapasztalataim vannak,amúgy az a motor gyenge is,még a6 kasztniba is a 2.5 tdi szerintem a4-be való erő tekintetében...
2018. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a keresővel a 2.5 TDI-re, alapvetően egy nem túl sikeres konstrukció, elég sok drága problémával. Ennyi idősen már nem túl nyerő választás ( még akkor sem ha a 180 lovas az a legkevésbé problémásabb 2.5TDI).


A tiptronic az jó, elér egy kort akkor elfossa magát, felújítod és megint minden a régi - ez úgy 250-500 000Ft között mozog. Vagy veszel a bontottat aprópézért és lesz ami lesz :)


Az A6 futóműve nagyon jó, de széthullik a magyar utakon, kategóriájában nagyon nem a legolcsóbb.

A tűzfali beázás és a rozsda ezt sem kerüli el sajnos.


Abban az esetben ha találsz egy nagyon nagyon jó és megkímélt, normálisan leszervizelt példányt vállalható akár. Egyéb esetekben, ismeretlen szerviztörténettel és óraállással kihagynám.

Egy 6-os kézi 131 lovas PDvel kevesebb rizikót jelent, mint a V6 TDI + Tirptronic kombó.

2018. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm főleg az utolsonak :)
2018. júl. 15. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Beírod ide a keresőbe hogy Audi A6 vagy 2.5 TDI, már sok helyen részletesen kitárgyaltuk ennek a motornak a problémáit.
2018. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!