Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 90 2.2 quattro hobbi...

Audi 90 2.2 quattro hobbi autónak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a típus, 136 lovas, szívem szerint mindennapos használatra is venném, de mivel több, mint 30 éves típus, nyilván hobbi célra tudnám csak használni. Nagyon beleszerettem a típusba, meg az a szögletes dizájn. Érdemes hobbi célra ilyen autót venni? Otthoni körülmények között is lehet szerelni ezt az autót, vagy már nagyon modern azért? Mondjuk egy Ladához mérten biztosan bonyolultabb szerkezet.
2018. júl. 8. 01:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez a típus: [link]
2018. júl. 8. 01:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Hobbi és érdemes... értelemszerűen ezt csak Te döntheted el, hogy szükséged van-e rá vagy sem. Ha úgy gondolod, hogy tudnál vele foglalkozni és karbantartani, akkor hajrá, ha úgy vennéd, hogy csak élményautózás, de lehetőleg fillérekből fenn tudd tartani akkor felejtős. Hiába voltak a maguk korában megbízható autók az idő akkor is eljárt felettük, egy ilyen korú autónál bármikor előfordulhat akár komolyabb gond, még akkor is ha nincs nagyon terhelve, szimplán elöregednek az anyagok stb.
2018. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pénzem az van rá, már jó pár éve szemezgetek egy ilyen Audival. Nem is avval van a gond, hogy költenem kéne rá, hanem az alkatrész az, ami kevés lehet, vagy egyáltalán nincs, gondolom én. Itthon se tudom mikor láttam ilyen autót utoljára, talán 15 éve.
2018. júl. 8. 01:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkatrész is beszerezhető hozzájuk még, esetlegesen pár tipusspecifikusabb alkatrészt már nem bolti áron hanem felette, de még akad hozzájuk alkatrész.
2018. júl. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az alkatrészek miatt, annyira nem azért nem régi és különleges autó, hogy lehetetlen legyen szerezni hozzá alkatrészt. Ilyenkor jól jön a nagy szériás rokonság a 80-assal.
2018. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, Audi 80 van a bontóban is vagy 5 darab. :D Azt nem tudtam, hogy kompatibilisek, igaz ugyanaz szinte. :D
2018. júl. 8. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Támogatlak, mert makulátlan oldtimer BMW-vel és Mercivel tele van az ország, már-már unalmasak, az Audikra viszont nem vigyáz senki, csak kevesen gyűjtik őket. Érdemesnek soha nem érdeems egy oldtimert tartani (hacsak nem akarod haszonnal eladni később), de ez nem is a haszonról kell szóljon. Ja és használd majd, mert utálom, hogy rengeteg oldtimer autó van, de senki sem használja őket, így mit ér az egész, ha az utakon soha sem látni őket?
2018. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem kell annyit feküdni alatta, mint egy azonos korú keleti gép alatt, persze, ha oda figyelek rá. Kár, hogy itthon egy darabot nem hirdetnek. Az meg még jobban tetszik, hogy a motorja nem bonyolult, sok mindent én is ki tudnék cserélni rajta. Meglátom, de nagyon beleszerettem. :) Köszi a válaszokat.
2018. júl. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!