Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A drágább honda vtr 250 vagy...

Xalwat59 kérdése:

A drágább honda vtr 250 vagy az olcsóbb yamaha ybr 250? vagy suzuki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Találtam pár motort, ami az A2-es jogsihoz jó lenne, illetve tetszik. Véleményetek szeretném, akinek volt valamelyik motorja ajánlaná-e kezdőnek? Honda vtr250 (ennek az ára ami megfog hogy érdemes e) , honda cbf 250, yamaha ybr250, yamaha yp majesty 400 (robogó), suzuki gs500e, suzuki gsf 250/400bandit.

2018. júl. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a VTR250-et vinném. Yamaha Majesty kiesik, nem illik a képbe. A CBF250 kiesik ha YBR250 a listán van, injektoros, jobb futómű, igényesebb motor stb. A 400-as bandit nem A2, tehát kiesett. A 250-es bandit belpiacos gép, iszonyat pörgős blokkal, sokan szeretik első motornak használni és szétgyilkolni. Nehéz belőle megkímélt példányt találni és ha komolyabb szerviz kell neki, az drága és hosszadalmas. A GS500 a második legjobb alternatíva, olcsó, megbízható gép, de öreg, elavult és szerintem csúnya a többihez képest. A VTR250 az egy finom és modern motor a többihez képest, nem lesz gondod vele, nem valószínű, hogy szervizbe kell járkálnod, szerintem megéri a felár a nyugalmat, meg azt, hogy minden kezelőszerv finom és neked dolgozik. Tehát lesz egy jó komfort és minőségérzeted, ami nem mellékes. Jól is néz ki, és hát ilyen sem sűrűn jön majd veled szembe, jelenleg kettő eladó van hahun. De ha van ennyi pénzed, akkor még egy kicsit húznék a nadrágszíjon és egy Yamaha MT03-at vennék, az nagyon penge gép, sokáig ellennél vele. Én elmondtam mit gondolok, de a legjobb az lenne, ha mindegyik gépből elmennél megnézni néhányat és ki is próbálnád őket. A VTR-t egyébként nem sokan kereshetik, szóval az is egy alku alap, hogy ha neked nem adják el megint várhatnak egy évet egy komoly vevőre, amire megint öregebb lett a motor. Sok sikert.
2018. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha később lerakod korlátlanra is, akkor még jó alternatíva lehet 35kW-ra fojtott Kawasaki Er6N vagy Er6F verzió. Mondanom sem kell, hogy egy ilyen motor mindenben üti listán soroltakat, ráadásul találsz belőle olcsóbban mint a VTR.
2018. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a napokban kipróbáltam párat, a vtr-t sajnos pont nem sikerült még, de eddig a majesty tűnik nekem a legkényelmesebbnek és legsokoldalúbbnak. Jobban éreztem magam rajta ülni. Tetszik a nagyrobogózás gondolaza.
2018. aug. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!