Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót javasoltok...

Ti milyen autót javasoltok egy kezdőnek, ami nem fogyaszt sokat és az ára nem túl borsos (autóhoz képest), de nem is "rozoga"?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy megtanulok vezetni és veszek egy autót, mert mindig is megszerettem volna tanulni vezetni, de eddig gyűjtöttem a vizsgákra és tudni szeretném, pluszba mennyi kéne egy autóra. Azzal tisztában vagyok, hogy mindegyik autó ára borsos, de azok közül is van olyan, ami megfizethetőbb.


20/F



2018. júl. 17. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Suzuki swift
2018. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a nem túl borsos?
2018. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Seift
2018. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó ez az oldal, még összeghatár sincs kiírva de már kétszer be van durrantva a Swift...


Kérdező,

mennyid van a kocsira és azon felül a járulékos költségekre? Tudod hogy mennyi fenntartani egy autót? Az egy dolog, hogy legyen olcsó, de mekkora kell, milyen használatra, stb stb?

2018. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy kb. 1 millióból szeretnék autót, nem baj ha használt, és mivel nem vagyunk sokan a családból, elég egy nem túl nagy autó, a pénzt megkeresem rá, meg gyűjtöm, de elsősorban benzinre nem szeretnék nagyon sokat áldozni, azaz olyan kocsit szeretnék, ami nem a keveset fogyasztó kocsik közé tartozik. Igazából arra kéne főleg a kocsi, hogy ha nagyobb bevásárlást intéznék, elférjen minden a csomagtartóba és ne kelljen cipekednem, ugyanakkor a sulimba vagy a munkahelyemre is azzal szeretnék menni.
2018. júl. 17. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel így nem sokat tudunk kezdeni, menj fel a haszaltauto.hu-ra, nézegesd a kínálatot, mondjuk 600ezer és 1millió között, olvass azokról, amelyek tetszenek neked, és előbb-utóbb kialakul valami elképzelés, ami már nem "valami", hanem leszűkül néhány autó típusra, és azokon belül lehet pro és kontra véleményt mondani.

Van rá időd bőven, hisz még jogosítványod sincs, a döntésedet még akár az is befolyásolhatja, milyen lesz a tanuló autód.

Az autót nem csupán megvenni, és tankolni kell, elég komoly kiadásokkal jár az is, hogy van - sokan ezért is vágják rá azonnal, hogy Suzuki Swift, mert sok szempontból valóban az lehet a leggazdaságosabb (de nem biztos)

2018. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 18. 05:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudok olyan autót ahol 0 forintot kell benzinre költeni. Bármelyik dízeles. :)


1 millióból én egy MK2 focust vennék 1.6 benzinmotorral, kombi kivitelben és sötétzöld / kék színben.

2018. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!