Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 500000 forint...

Szerintetek 500000 forint körül lehet költségmentes Astra G benzinest kapni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Jó ismerőstől igen, ha annyiėrt eladja. Netről necces. Kevės esėly van rá.
2018. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan, hogy költségmentes használtautó. Még akkor se ha jó állapotú.
2018. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Édesanyám 600-ért vett ismerőstől. Az apjáé volt, összesen 60 ezret tett bele, de miután meghalt a fő szempont az volt hogy megszabaduljanak az autótól. Soha nem akart volna magától Opelt, de megbízható helyről volt és olcsón. Szóval igen, ismerőstől lehet, idegentől én nem vennék ennyiért mert az alacsony ár mögött legtöbbször van valami.
2018. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megbízható ismerőstől igen.

Mondjuk én idegentől vettem 600 ezerért egy dízeles G Astrát Isuzu motorosat. Mivel hirtelen kellett autót vásárolnom, mondjuk előtte már keresgéltem autókat, csak közbe jöttek gondok és nagyon gyorsan kellett venni még egy autót mert szükség volt egy másik autóra is a meglévő mellé. Mivel hirtelen kellett így nem macerálhattam hogy ismerőstől, vagy megbízható helyről egyek egy drágábbat, vagy költsek rá. Akkor a szomszéd faluba hirdette egy nyugdíjas aki megmondta hogy azért adja el mert nekik így hogy nyugdíjas lett már nem fér bele kettő autót fenntartani, és egy kicsi autó is elég nekik néha napjára. Jó sok km volt benne, rengeteg minden cserélve volt, egyedül annyi dolgom volt hogy a kézifék kötelet kellett lecseréltetnem, meg olajteknő, és szelepfedél tömítés cserét is javasolt, ennek tudatában vettem meg.

Már lassan 4 éve enyém az autó, olajcserén kívül még más szervizt nem kapott, és egy új akkut vettem bele fél éve ami alapból fogyó eszköz egy autóban. Amennyire féltem tőle hogy rossz vételt csináltam, mert az első tervem az volt hogy ameddig nem tudunk meglenni kettő autó nélkül addig használom és gyűjtök tovább, majd eladom és összedobom a pénzt és keresek egy jobbat, de végül amikor műszakin is simán átment mert annyira nem volt baja, és kértem teljes motordiagnosztikát is, és a márkaszervizbe meg sok ismerősöm mondta hogy az Isuzu dízeles Astrák nem olyan erősek de baromi tartósak, masszívak, így úgy döntöttem hogy megtartom. Egyik kollégámnak is ugyanilyen autója van ő mondta nekem hogy jó üzletet csináltam, mert ezeket a típusokat megbízhatóságuk miatt drágábbért adják mint a német dízeles vagy benzines társaikat. Ezt annyira nem tapasztaltam, meg nem is jártam utána, de sok emberrel beszélgettem, fórumokat olvastam, stb... és dicsérik ezt a típust. A sógorom tesójának is ilyen autója volt, és annak ellenére hogy sajnos nagyon nem tudott vigyázni rá túl élte, és még úgy sem nyírta ki hogy 4 éve nem cserélt benne motorolajat. Persze amikor elvitte cseréltetni kellett alapos motormosás, de nem tett benne hatalmas kárt legalább.


Persze vannak típus hibái az ilyen autóknak mint például a belső levegő keringető motorja szereti bemondani az unalmast, a fűtőradiátor szokott szivárogni, kilyukadni alkalmanként főleg még a gyárilag beszerelt. Ilyen apróbb betegségei vannak, de nincs olyan autó aminek ne lennének hibái.

2018. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy költségmentes, mert át kell iratni a nevedre, olajat kell cserélni, lehet fel kell tölteni az ablakmosót, ilyen aprósáok. És akkor ez a lehető legjobb forgatókönyv, de használtautóra általában még bőven kell költeni.
2018. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó részletes voltál. Zöld kéz.
2018. júl. 18. 13:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Ill ut előtti.
2018. júl. 18. 13:20
 8/10 anonim válasza:
7%

Nekem volt G Astra kocsim.Szerettem annak ellenére, hogy elég fapados volt.Szervo,klíma,két légzsák ,elektromos tükör, első két elektromos ablak és kész.

A lényeg, hogy mindenféle képpen el kell vinni márkaszervízbe átnézetni mielőtt megveszed!!Ha ezt nem engedik akkor hagyd ott!Aztán hiába mondják, hogy most volt olaj cserélve meg szűrő stb....Le kell cserélni a saját érdekedben minimum a szűrőket az olajat.Az a jó az Astrában, hogy olcsó hozzá az alkatrész.

2018. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Üdv.

Nekem van egy g Astra caravánom, 1.4es.benzines motorral.

2007/12 de 2008ban lett uzembe helyezve.


Az autóm költségmentes, ha eladnám amit nem fogok, akkor az induló ára 1.1 millió Ft.

107 ezer km van benne, új hátsó felfüggesztés, új klíma rendszer.


Pályán 120as tempóval, klímával+ kevés várossal 6.4l fogyasztás, szerintem ekkora kasztnihoz ez csucsszuper.


Ha már G Astrát akarsz és kíváncsi vagy pár dologra készséggel állok rendelkezésére!

2018. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a szervo olaj szokott csepegni. Ezen kívül típushiba?
2018. júl. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!