Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mást is idegesít, hogy minden...

Mást is idegesít, hogy minden autó/motor frissen van felújítva a hirdetésekben?

Figyelt kérdés
Az összes úgy indít, hogy tegnap lett kicserélve a kuplung, az olaj, és MINDEN más is. Valójában fél éve be sem volt indítva. Miért nem lehet őszintén megmondani, hogy nézze, az autó nem tökéletes, de működik. Ezért kerül 500 ezerbe, és nem 5 millióba.

2018. júl. 18. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem, mert van egy megbízható autóm.


De nyugodj meg, biztos van még olyan, akit igen. Nem vagy egyedül.

2018. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Hmm, ez a kérdés sem a spanyolviasz...


Szerinted ha valaki el akarja adni akkor majd felsorolja szépen a hibáit, hogy már akkor elriasszon minden vevőt?

2018. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"Szerinted ha valaki el akarja adni akkor majd felsorolja szépen a hibáit, hogy már akkor elriasszon minden vevőt?"


Igen. Én speciel 4 (3 német, 1 francia) autót adtam el így, még fotót is mellékeltem mi volt a baja. az összes autóm eladtam 3 napon belül :)

2018. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor épp egy vagy az 1000-ből. De az átlag nem sorolja fel, főleg a nepperek nem.
2018. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki akarja megveszi úgyis, aki meg nem annak isten áldjon, úgyis mindig jön más vevő.
2018. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

5ösnek +1

Egy német presztízsautót, akármilyen baja van, de el tudsz adni MOn.

2018. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Én beleírtam a hirdetésbe, hogy 8000 km.t ment olajcsere, 30.000-et vezérléscsere óta. Pár nap alatt elkelt.

2018. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiába, ha lenne rá lehetőségem csak szalon autókat vennék, mindenki félve vesz használtat mindenből, nem hogy autóból. Széthajtják őket.


A motorok annyiból más tészta hogy nem mindenki mer ráülni szerencsére, aki meg igen, és csúnyán fogalmazva meg is élt 2 évtized aktív motorozást, az már érteni fog hozzá annyira hogy pl az előírtnál jobb olajat vegyen a gépbe, arra is ránéz amit még nem kell cserélni, de legalább tudja hogy mennyit bír ki.

Nem utolsó sorban addig motor a motor míg nem esnek vele, utána csak donornak lehet eladni, a blokkba meg senki nem lát bele...

2018. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Most keresek autót szaladgálós-nak, megnéztem az elmúlt egy hétben közel 150-200 hirdetést.

Kb. 2-ben találkoztam olyan leírással, amiben sorolják, hogy miket cseréltek az utóbbi időben. Szóval szerintem nem jellemző a hirdetésekre az általad megfogalmazottak.

2018. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Engem az idegesít, ha hazudnak. Ha igaz, akkor örülök neki.


Én is most adom el a motorom. Leírtam, milyen hibái vannak, amiket amúgy valszeg vásárlás utánig nem venne észre. Ugyanakkor azt is odaírtam, hogy szervizelve van, és elvileg 6000 km-ig (következő olajcsere) nem kell vele mást csinálni, csak tankolni. Viszont ezt az állításomat számlákkal, munkalapokkal tudom is igazolni.


Sajnos a magyar piac nagy részét hidegen hagyja, ha épp frissen jött szervizből, inkább veszi a 100 ezerrel olcsóbbat, és bízik benne, hogy karban volt tartva, és nem alatta esik szét.

2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!