Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a Simson világít...

Mit csináljak a Simson világítással?

Figyelt kérdés

Egyszóval gyenge, alig látni vele valamit sötétben. Gondolkodtam, hogy ledesre megcsinálom, vagy 70Wos töltéstuninggal megoldom, de nem sokat értek az elektronikához. Szerintetek ha 6v-ról 12v-ra átalakítom izzókkal együtt, mennyivel lenne jobb? Új világítótekerccsel együtt persze. Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

És még ugyanitt lenne egy kérdésem. Miskolcon ismer valaki olyat, aki lendkereket delejez?



2018. júl. 19. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A 70W-os elgondolás jó ötlet, de ha ledesíted, akkor se tudsz fèlrenyúlni 😉

Delejezèst règes règen B.Pesten egy idős bácsi vállalt, egy maga eszkábált gyilokszekèrrel...

2018. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen ám, de nem nagyon értek az elektronikához, a 70W-os dolgot próbálgattam kevesebb sikerrel, a ledes megoldást meg nem ismerem, nem tudom, hogy mi kell hozzá pontosan.


Sajnos nem Bp.-i vagyok, de azért köszönöm! :)

2018. júl. 22. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!