Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérlás szakadás után van...

Laguna2 kérdése:

Vezérlás szakadás után van olajnyomás?

Figyelt kérdés
0 km-es lecserélt vezérlés elszakadt kb 20 perc használat után, 100-110 es tempónál, viszont sem csattanás sem rendellenes hang nem volt, semmi kontroll lámpa nem világított csak lassult az autó. Lehetséges-e hogy megúsztam valami oknál fogva a rombolást? Az auto Laguna 1.6 16v
2018. júl. 20. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem az olajnyomás miatt kellene aggódj!

Hanem hogy márkaszerviz csinálta-e vagy sem, mert ők garanciát vállalnak rá.

Ahogy eszlelted uresbe raktad az autót?

2018. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A dugók és a szelepek nem verték szét egymást de ettől független ez megy vissza a szervbízbe, tekitnve, hogy a vezérlés az teljesen elmászott, és azt nem árt ha szakszerűen állítják be.


Na meg kérdés tényleg hol ekrült bele az új, ha egyáltalán új volt.

2018. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olajnyomás van, de attól még szétverhette magát a motor. Bár ha nem hallottál semmit, akkor van esélyed, hogy megúsztad, és egy új szíj megoldja a problémád.
2018. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az alkatrészek a lehető legjobb minőségűek, és azok kerültek bele! Az én sejtésem az hogy szerelési hiba történt, de ez nem a kérdésemhez tartozik! A kérdés az, hogy mivel tény hogy a vezérlés elment, szíj szakadt, vagy valami kerék elforgott valójában nincs jelentősége hogy mi történt, lényeg hogy a motor nem forgatja a veztengelyeket. Szóval én arra szerettem volna választ kapni, hogy az én sejtésem alapján ha karambol történik motorban, jelen esetben szelep-dugó, akkor véleményem szerint az olajnyomás az első kontroll lámpa ami kigyulladna, hiszen a szelep mellett szökik a nyomás. Utasként volt "szerencsém" szíjszakadásnál jelen lenni, ott szinte minden lámpa kigyulladt, és a fed comp nem bírta sorolni a hibákat.
2018. júl. 23. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szelep mellett olajnyomás? A hengerben mióta kéne hogy oalj legyen?
2018. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nem értem, ha valaki fogalmatlan a témához miért ugat be marhaságokat??? Nem akarok itt senkit oktatni, nem azért teszek fel kérdést hogy mindenféle beírt marhaságra kelljen reagálnom, ami a kérdéstől független! Annak tettem fel kérdést, aki ért a dologhoz, nem annak aki unatkozik otthon. Egyébként a probléma megoldódott, és a gyanúm beigazolódott, semmi kár nem lett szerencsére a motorban, valamit rosszul rakott össze a szaki, de ezt természetesen orvosolta gariba. Ja, utolsó hozzászóló... hengerbe olaj.. ülj le fiam egyes.. az ilyen hozzászólókra értettem hogy ha unatkozol, ne marhaságokat irkálj olyan témához, amihez lövésed sincs! Köszi.
2018. júl. 29. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

"véleményem szerint az olajnyomás az első kontroll lámpa ami kigyulladna, hiszen a szelep mellett szökik a nyomás. "



Mintha ezt írtad volna... akkor kinél is van a gond? Ki beszél szelep mellett szökő olajnyomásról?

2018. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, ezt írtam a kérdés már csak az, hogy te milyen szökő nyomásra gondolsz, mert én olajnyomásra, ami a veztengelyektől szökhet a hengertér felél. Nem értem te mit lovagolsz a hülyeségen. Kérdeztem x-et, y-ra nem várok baromságot! Köszi!
2018. aug. 16. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, ugy sem érted..
2018. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!