Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor csapágy ment tonkre?...

Generátor csapágy ment tonkre? (Corolla E11)

Figyelt kérdés
Hetvegen le lett mosva a motorter es indulas utan arra lettem figyelmes, hogy amikor nem alapjaraton van a motor olyan hangot ad valami a hosszbordasszíj kornyekerol mint amikor a radio sistereg. Eloszor feszito gorgo csapagyra gyanakodtam, szíjjal egyutt ki is csereltem. (Mindketto csereerett volt) viszont a zaj nem szunt meg. Ma leszedtem szijat es madzaggal megporgettem klimakompresszort, annak nincs baja, viszont a generator kezzel porgetve hangtalan, madzaggal porgetve hallatszik egy kis zugas. Jovoheten viszem generatort felujitatni, de jo lenne, ha valaki megerositene hogy semmi hangjank nem kene lennie madzaggal berantva se. Aug elejen megyek kulfoldre, jo lenne ha nem kene tobbet talalgatnom.

2018. júl. 20. 22:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!