Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek miért csikorog a...

Szerintetek miért csikorog a motor?

Figyelt kérdés
Adott egy 1997-es mercedes c180, ha beteszem D-be a váltót, akkor van egy kis nyikorgás a motortérből. Ha kicseréltetem a vezérműszíjat akkor ezzel megoldódhat a probléma ? Vagy csapágyas lenne valami ? Mindig csak 1-esben hallom a nyikorgást, gázadásnál is nyikorog. Ha üresben van, vagy parkoló állásban a váltó akkor nincs semmi baj.

2018. júl. 22. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis ha csak sebességben csinálja, akkor mi köze lenne a vezérműszijhoz?
2018. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem tudom... ezért kérdem !

De remélem csak olyanok írnak akik értenek is hozzá egy keveset.

2018. júl. 22. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott a váltóban lesz valami gebasz,olajat cserélném.
2018. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a váltóolajat cseréltetni akartam nemrég, de azt mondták hogy automataváltóval inkább márkaszervízbe vigyem. De a merci szervízbe gondolom nem olcsó ez a szolgáltatás.
2018. júl. 22. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod?

Minek veszel ilyet akkor ha sajnàlod a karbantartást.

2018. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te meg minek kommentelsz ide, ha nem tetszik valami ?
2018. júl. 22. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz , mert én nem mondtam hogy nem tetszik.

Sőt , lehet minden autó szerelőnek tetszik az ilyen hozzá állás.

De ha már valaki megnézte és azt javasolta hogy vidd szakműhelybe, akkor ott már lehet van hiba rendesen és nem mert neki fogni egy olajcserének.

Úgy hogy vegyél vissza az arcodból és fogadd meg a tanácsot , főleg meg ha fingod nincs az autókhoz.

2018. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szintet ellenőrizheted Te magad is.

Kihúzott nívópálcánál ha égettszagot érzel,na az a nagyon nemjó.

2018. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja,és totál felesleges márkaszervízbe vinned,bármely autószerelő megcsinálja neked,nincs semmi hókuszpókusz ebben sem.

Márkaszervíz szemét banda,feltöltik ablakmosóval nyolc ezerért,és egy csomó mindent csinálnak még amit nem kérsz,egy kisebb vagyonért.

2018. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7-es... Nem, nem nézték meg a váltót, csak rákérdeztem hogy mennyiért csinálnak ilyet és azt mondta a faszi, hogy az automatákat úgy töltik fel olajjal hogy "úgymond" egy életre. Nem nagyon kell vele foglalkozni. Itt az interneten olyat is olvastam hogy sok embernek váltóolaj csere után romlott el az automata váltó. Ja... És NEM, nem egy jött-ment alkoholista autószerelőhöz viszem a járgányt, hanem rendes szakműhelybe járok ahol mindennel foglalkoznak. Már voltam ott fékcserén, gumicserén, olajcserén, csomagtartó teleszkóp is egyszer elromlott, azt is megrendeltek nekem és kicserélték. Szóval a pénzt egyáltalán nem sajnálom ezekre a dolgokra !!! Ha valami nem jó, vagy csereérett akkor azt mindig megcsináltatom.
2018. júl. 24. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!