Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó 3 millióért?

Használt autó 3 millióért?

Figyelt kérdés

Használt autót szeretnék vásárolni, maximum 3 millióért.

Mindenképp kombit vennék a család miatt. Van esetleg tippetek, hogy milyen típusokat érdemes nézni?

Skoda Octavia 1,4 TSI (2013)-ra gondoltam egyébként (nagyjából 100ezer km-es-eket lehet ennyiért kapni jó felszereltséggel).

Nektek van még jó tippetek? Kíváncsi vagyok részletes véleményekre is!



2018. júl. 23. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Én egy olcsóbb Opelt vennék benzineset vagy Audi quattrot ennyiért. 3 milliót nem adnék Skoda-ért.
2018. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Audi kilőve, horror a szervizelése, Opel Astra J-ket néztem még, jobb felszereltséggel, de a teszteken alulmarad az Octáviával szemben :(
2018. júl. 23. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Használt muszáj? Hozzáteszel egy keveset és veszel szalonból egy Vitarát, az is tágas, kérdés elég-e neked.
2018. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lancia Delta 1.4 T-jet

Nem fog kokszolódni, mint a skodri, hely is van benne és hát stílus mindenek felett.

2018. júl. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ez már tényleg az az árkatetória, ahol komolyan el kell gondolkodni, hogy esetleg kicsit többért veszel egy újat.

ma már nem divat 3 évente lecserélni az új autót (már amelyikkel nincs baj) és nem is sokkal olcsóbb a fiatal használt, mint az új.

2018. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Daciat vegyél újat, azért a skodáért nem érdemes pénzt adni.
2018. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mopat ***** válasza:

Logan MCV kombi újonnan? Kicsivel több mint háromért már klímával? Sőt, turbós benzinessel? Vagy szerintem olyan háromfél körül a nagyobbik dízel(a 90-es), ha van, vagy a Stepway, az jobban néz ki és jobb felszereltsége van. Három félért már vonóhorog is belefér, meg minden bigyó...

(Dízelt akkor vegyél, ha autópályáznod is kell gyakrabban. A manapság divatos kis turbós benzinmotorok szerintem gyorsforgalmi útra vannak jól kihegyezve, 90-110 között esznek a legkevesebbet.)

Ugyan ennyiért kapsz egy Dustert klímával és összkerék hajtás nélkül, de jól felszerelve, alap benzinmotorral.(Igaz, az MCV-ben marha sok a hely!)

Szerintem Suzi Vitara is van már négy körül. Vagy használtan két évesen.

Persze, használtan három körül számos nagyobb kombi is szóba jön. Gondold végig, a szervízdíj sem mindegy...

2018. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is Octaviát vettem szintén 3M-ért, 4 és fél éveset, 136ekm-rel, garanciával. Nem bántam meg.

De TSI-t nem vennék. Ugyanúgy van benne drága turbó, drága kettőstömegű, drága üzemanyagrendszer, mint a CRTDI-kben. DPF még épp nincs a régebbi modellekben, cserében kokszosodnak.

Ha mész évenete 20ekm felett és városi használat mellett hetente egyszer van 100-200 km-es utad is, akkor többet ér egy kiváló állapotú dízel.

Ha pedig jellemzően inkább városban mész, akkor válaszd az 1.6-os szívó benzinest 2012-es évjáratig vagy keress más márkát/típust!

2018. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan. Akarna venni egy Octaviát, erre mindenféle román szemeteket ajánlatok neki. Fasorba sincs egyik se egy Octaviához semmilyen szinten.
2018. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

9. Legalább tudnád milyen autó a Dacia.

A merci se magyar .

Én nem vennék lefingott kotlàdát.

2018. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!