Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Ford Pumáról?

Mi a véleményetek a Ford Pumáról?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kérdésem ezzel a típussal kapcsolatban. 1.7-es motorral gondoltam, azt mondják úgy már egész dinamikusan megy. Szerintetek ez női autó? Csak mert én fiú vagyok, és szerintem vagány kis kocsi, de nem tudom ti hogy látjátok. Egyébként gyárilag ezeken az autókon milyen kipufogórendszer volt? Vagy ugyanolyan hangjuk van, mint egy átlag autónak? Ja, és 500ezer körül már tudnék jobbat kapni?

2018. júl. 23. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kispenzueknek való, meg szerintem azért nem egy férfias autó
2018. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy nem kispénzűeknek való?
2018. júl. 24. 01:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Aranyos csajos kocsi.
2018. júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen kipufogó rendszer lehet rajta.
2018. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem egy gyakori verda! de miért akarsz egy ennyire kis autót?
2018. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi, kisnövésűeknek, vagy nőknek való.
2018. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát én 167-168 cm vagyok, szóval a magasságommal nem lenne baj. Ennek az autónak van egy kis sportos beütése, az 1.7-es motorral már megy is, ezért akarnék ilyet. Meg nyilván tetszik. És magáról az autóról mit tudtok, mármint nem a külsejéről, hanem mennyire megbízható típus, mire figyeljek oda, ha megnéznék egy ilyet, stb.
2018. júl. 24. 10:52
 8/13 anonim válasza:
100%

Hali!


Nekem van egy 1.4 90 lóerős, 1999es zetec-s motorral. Motorikusan ott van, yamaha fejlesztés, sok gond nincs vele, miután vettem kuplungot cseréltem benne, mivel a váltó ami bele került, bontott volt, aztán szépen el is halt. De megérte.


Kis sportos kormány, hibátlan, bár kissé kemény, sportos futómű, a magyar utak hamarabb szet fogják vágni mint bármi másét hasonló árkategóriában, de ezt tudtam előre.


Elől meglepően kényelmes, a csomagtér is pont ideális, hátsó két ülést mondjuk szerintem felesleges volt belerakni :D


Pörgös, szereti a 3-3500as fordulatot, a 90 lovat egyébként 4500nál adja le, szóval ez bőven a normál fordulat neki. A váltója nagyon rövid, sportos érzetet ad, csakúgy, mint a kis sportkormány.


A 90 ló bőven elég városban lámpától lámpáig, országúton is simán tudsz előzni vele, persze a világot nem váltja meg.


Írják itt, hogy csajos, ezt sosem értettem, de őszintén, nem is akarom megérteni.


Összességében remek sportkocsi imitátor, mert azért az 1.4es 16 szelep messze nem az, de a gokartos élmény városban kárpótol, én ajánlom bátran.


Ja az első lámpára nagyon vigyázz, aranyárban van :D

2018. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mennyiért vetted? Szerinted most mennyiért lehet hozzájutni egy jobb darabhoz?
2018. júl. 24. 13:34
 10/13 anonim válasza:
Hát én 300 pénzért vettem de abban a tudatban, hogy ennyi még lehet belemegy. Rohadás nincs rajta, a többi az ismeretségi körömben adódó szakik száma miatt nem izgatott. Ha neked olyan kell ami költségmentes, 500.000 felett keresnék legalább, már ha 1.4es, persze apró dolgok azzal is lesznek. De pl 1.7 sport az milkától van, ami jó. Az már megy, 155 ló.
2018. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!