Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW passatot b5, b5.5 szabad...

VW passatot b5, b5.5 szabad még venni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ezek a kocsik jobb esetben a 300.000 e km-t elhagyták. Jelenleg egy alig futott G astrát hajtok, de régóta egy ilyen passat az álmom. A vételáron felül kb fél misim maradna javításra és átírásra. Nagyon lutrik ezek az autók? Külföldi utazásra kellene, 1-2 évet jó lenne ha kibírna különösebb gond nélkül, ezért próbálok jó állapotút vadászni.

Jelenleg amit kinéztem, magyar és 300 e km-t futott.



2018. júl. 24. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod csak ilyet vegyél.
2018. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Maradjon meg álomnak inkább. Vagy még inkább felejtsd el. Ezek már időzített bombák. A pénzt meg inkább költsd világ körüli útra.
2018. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább keresd a 110 lovas dacia dcit!
2018. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az álmom is ugyan ez, csak én 90 lóerős td motorral venném, mivel tágas, és keveset fogyaszt. Ja és megveszi az ember fél millióért, rákölt ugyan ennyit 1 millióból van egy jó autót, vagy veszel ugyan ilyen kategóriát, 1 millióért, megkímélt hölgy tulajtol, nem dohányzót meg garázsban tartottat, aztán ezután jön a probléma, képzeld, egy nő hogyan áll ki a garázsból ( nem általánosítok,de nagy részük megöli a kuplungot) azrán lehet kettöstömegüt cserélni stb.
2018. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Passat 5.5-ös éri meg, a sima 5-ös már nagyon régi, meg az adagolós TDI-k felett szerintem eljárt már az idő. Annak ellenére, hogy elég nagy Passat párti vagyok, én azt mondom, hogy egy újszerű G Astrát fasság lenne elcserélni egy ilyenre. Max az Astra mellé venném meg.
2018. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

B5.5 az álmotok? Na ne vicceljünk már! Higgyetek magatokban egy picit jobban! Fiatal, keveset futott G Astrát egy 20 éves Passatra lecserélni, hát nagy marhaság lenne.

Amúgy a 300 ezer, elég könnyelmű becslés. Dízel Passatoknál számolhatsz nyugodtan 4-600 ezerrel. Talán a benzinesekre igaz a 3-400.

2018. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5.5 van még 90 lovas TDI-vel?
2018. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs már, B5.5-ben szerencsére csak PDTDI van már, amiből a leggyengébb is 101 ló.
2018. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Merlegelek de megmarad valoszinuleg! Koszonom a valaszokat
2018. júl. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!