Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz, Mitsubishi Colt,...

Honda Jazz, Mitsubishi Colt, vagy Hundai I10?

Figyelt kérdés

10 év körüliek, főleg ingázásra (napi 2x30 km agglomeráció-Bp), ritkán hosszabb útra kell.

Melyik a legjobb választás?

( a Coltból a 2009 utáni, tehát az újabb lenne)


2018. júl. 24. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A Honda inkább.
2018. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jazz árából 4-5 évvel fiatalabb Coltot kapsz, én arra szavaznék. 1,3-ast, 5 ajtóst, jó állapotút. I10 sem rossz választás.
2018. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hátt, drágák a Coltok.

Igazából ezért sem tudok dönteni:

[link]

[link]

2018. júl. 24. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért már ezek között is van 2 év különbség (bár nem 4-5, ahogy először írtam). Jazz-ből viszont csak a 61kW-ost választanám, jobbak, mint az 57kW-osak.
2018. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a felszereltségük ég és föld.
2018. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Honda Jazz egy borzasztóan jól variálható autó véleményem szerint. Feleségemnek van Jazz 5 éve és nagyon tudjuk ajánlani, Ő is ingázik vele igaz vidéken, 2x15 km de nagyon jó a fogyasztása is.
2018. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Hát ezért nem tudok dönteni. Mert szívem szerint a Colt-ot venném, sokkal jobban tettszik. Viszont az eszemre hallgatva a Jazz-t kellene. Azt mindenki dicséri. Sokkal praktikusabb, ésszerűbb választás arra, amire nekem kell.


És ezt a Coltot valamiért keveset látok az utakon. Mondhatni egyáltalán. Nem tudom mi az oka. Jazz meg valóban sok fut.

2018. júl. 25. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokkal többen ismerik a Jazz-t, emiatt jóval többet is hoznak be kintről, mint a Coltból. Megbízhatóak azok is, bárhogy is választasz, a lényeg, hogy egy jó állapotút válassz.
2018. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mafel válasza:
Azért én mint Honda Jazz és Toyota yaris tulaj szeretném figyelmedbe ajánlani a yaris is, példás kis autó 😊
2018. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!