Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyi időbe telt, míg...

Kinek mennyi időbe telt, míg végzett a gyakorlati vezetéssel?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem sikeres KRESZ vizsgát, ma pedig elmentem az autósiksolába oktatót keresni, akiket a jövőhéttől tudok keresni. Kinek mennyi időt vett igénybe, hogy végezzen a vezetéssel? Mennyit vezettetek egy héten?

2018. júl. 25. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Már régen volt de kb. másfél évig is eltartott. Heti 1-2 óra. Az 1 óra a valóságban 20-30 perc szokott lenni. Elsőre sikerült a gyakorlati vizsga is. Hát ennyi idő alatt nem csoda, volt elég idő megtudni tőle mik szoktak lenni a bukást okozó hibák.
2018. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú, tizenéve volt, de ha jól emlékszem májustól agusztusig, heti 2 alkalommal vezettem 1-1 órákat.
2018. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre adott válaszokból nem igazán szűrhető le semmi, ami számodra hasznos.

Azt a megbeszélésen kell az oktatóval tisztázni, hogy mire számíts, mikor kezdhetsz, és milyen gyakran tud majd tanítani.

Az, hogy másoknál ez hogyan történt, számodra lényegtelen, hatalmas szórások vannak, az egyik tanuló már a KRESZ vizsga után néhány nappal vezethet, 3-4 hónap múlva jogositványa van, a másik meg fél évet vár arra, hogy elkezdődjön a vezetés, örülhet, ha egy év múlva meglesz a jogositványa.

Településenként, iskolánként, sőt oktatóként változnak még az átlagos idők is..

Az sem garantálhatja senki, hogy a 30óra kötelező elegendő a vizsgához, nem kell esetleg 60 is.

2018. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapig tartott. Összesen 55 órát vezettem, mondjuk egyszer megbuktam, de másodjára sikerült. Heti 2 alkalommal vezettem 2 órát, nagyon korrekt oktatóm volt, egy óra az 50 perc vezetés volt, és 10 perc szünet.
2018. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem papíron olyan 55 óra körül lesz, ha nem bukok vizsgán.


Nem vezetek pedig őrülten rosszul, de az alap óraszám nagyjából arra volt elég, hogy megtanuljam az autó nagyon alap kezelését, ne fulladjak le, stb.


Mondjuk fel kell készülni kisebb nagyobb lehúzásokra is. Például hogy a 2 óra vezetés nem 2x50 hanem 1x90 perc lesz, amiből még le-le csípnek 10-10 perceket.


Vagy levezet az ember 40+ órát és közlik, hogy akkor 1+ hónap múlva lesz csak vizsgabiztos. És ha nem akarsz kiesni a rutinból akkor mehetsz addig heti 1-2 alkalommal vezetni.


És akkor még örülhetek hogy volt egyáltalán oktatóm tavasszal mert nyárra már tuti nem kaptam volna.

2018. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Decemberben kezdtem , 1 honapja lett meg a jogsim :) Harmadikra sikerült. Van csoport fb-n, ha jönnèl szólj :)
2018. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:
A sikeres kresz vizsga után 3 hónapba telt, mire lett gyakorlati oktatóm. Viszont az első vezetési naptól, napra pontosan 3 hónap múlva vizsgáztam sikeresen elsőre. Heti 3-4 alkalommal vezettem.
2018. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most lett meg a gyakorlati vizsgám, első vezetéstől olyan 3 hónap volt, heti 2-3 majd utolsó hónapban 1-1 alkalom.
2018. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!