Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani gyors jó...

Tudnátok mondani gyors jó autókat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni autót ami ezeknek a feltételeknek felelne meg:

2014 től újabb max 150-180 ezer km, árilag 10 millió lenne a legvégsőbb határ (mielőtt belémkötnétek leasingre szeretném).


Jelenleg egy Audi A6 osom van 3 liter diesel 2013 de szeretnék valami gyorsabb benzines autót. S5 öt néztem de sajnos azok eléggé drágák + pár év múlva szerintem eladni is elég nehéz lenne szervizről nemis beszélve.


De audin kívül jöhet bármi ötlet a fenti feltételeknek megfelelően. Köszi!


2018. júl. 25. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8-a vagyok. A CLA 45 AMG 360 lóerős. Igaz 12 millió kb. BMW-ből amit tudok ajánlani a 2010-es M3. Igaz régebbi kicsit, de nagyon jó autók. Egyébként szerintem dízelen kívűl mindegyik jó, ha a sportosság a lényeg. Illetve Merciben a C osztály coupéja is jó választás lehet. Én mindenképp Mercit választanék. A három német közül, a legelegánsabb, legmegbízhatóbb, legszebb a Merci. A belseje is sokkal szebb.
2018. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!