Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi sendára milyen áttétel...

Ladásguszti1 kérdése:

Derbi sendára milyen áttétel vegyek?

Figyelt kérdés
eddig 11-53 volt elég rövidnek éreztem mert 65 km/órát ment. valami olyan kéne amivel jobban megy. teljesen gyári.

2018. júl. 26. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami 80.90 km-ig meg sok évig birja
2018. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem tudod mi a pontos fogszámot? Pl. 13-50
2018. júl. 27. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 13-53 van rajta, kb 80 a vége a 70 kilóm alatt. Teljesen gyári a motor.
2018. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello!

az enyémen is 13-53as és 75 megy 70 kiló alatt, de ahhoz nagyon kell pörgetni és sokat fogyaszt(vagy legalábbis az enyém). szerintem (ha full gyári és van benne) akkor szedd ki a fojtást és próbáld meg 15-53assal és akkor még jobban fog menni valamivel (bár így gyengébb lesz és nem fog úgy gyorsulni) de ha esetleg sok pénzed van akkor vegyél rá 60as vagy 70es vas hengert és így még a nagyobb áttételt is fogja bírni és kb 100 körül(vagy többel) fog menni, viszont a főtengely nemigen fogja bírni sokáig, ha nagyon pörgeted.

2018. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!