Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2017-2018-as Skoda Octavia...

2017-2018-as Skoda Octavia kombit akarok venni, csak sokat 1. 0 és 1.2-es TSI-vel adják. Tapasztalat, infók ezekkel a motorokkal? Ekkora motor és a kaszni se kicsi (ok, könnyebb, azt tudom) de lóerő meg van bennük.

Figyelt kérdés
Az 1.4-es az asszem 150 lovas, nekem annyi nem feltétlenül kell. Inkább város/főút használatra, néha 200-300km pálya. Néha fullra pakolva.

2018. júl. 26. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A Skoda nagyon jó minőség, megbízható és olcsó az alkatrész hozzá. Amikkel gond van azok a francia autók meg a Fiat!
2018. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nyomogassátok a piros kezet, attól még az igazság igazság marad. :D Ezt is pontozzátok le! Köszike
2018. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Inkább a VW fapadosabb verziója: https://www.youtube.com/watch?v=Etf3yMznKN4


Nekem ez a downsizing-olás nagyon nem fekszik, egy ekkora autót biztosan nem vennék fűnyírómotorral. Majd meglátjuk 20 év múlva hogy tekernek az utakon.

2018. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ekkora autóba minimum kell az 1.4tsi, még a gyengébbikkel is jobb lesz mint az 1.2.
2018. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

A sajtó azt nyomja a donwsizing jó , az emberek megeszik.


Egészségetekre.

2018. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Beviz Elek, már az értelmes neved alapján sem lehet sokat várni tőled, de hajlandó lennél elárulnád nekünk, hogy ez a videó mégis mit bizonyít be? Köztudott tény, hogy a Skoda a Volkswagen-csoporthoz tartozik. Ezt akartad bebizonyítani? És milyen fűnyírómotorról beszélsz? 1000 köbcentis a leggyengébb motorral szerelt változat, 116 lóerővel.

Szerintem életedben nem vezettél még ilyen autót, és csak irigykedsz rá, mert még az alapmodellre sincs pénzed. Gondolom van/volt egy szintén 1000 köbcentis motorral szerelt 20 éves Suzuki Swifted, 53 lóerővel, ebből pedig kitaláltad azt, hogy ami 1000 köbcentis, az csak gyenge lehet. De időközben eltelt két évtized és sokat fejlődtek a motorok is.

2018. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

#6

-Uhh, leoltottál a felhasználónév miatt. Általános iskola alsó tagozatba jársz?

-Igen, a videó csak annyi hogy a Skodának nem sok köze van a motorhoz.

-Bocsánat, fűnyírómotor ráakasztott turbóval.

-1.2TFSI Polot béreltem, nagyon nem jött be.

-Egyben kifizetném ha kellene, de nem tudom hogy ez miért számít. Ki irigy egy ilyen autóra? :D

-Volt egy 1000-es Swiftem valóban és az egy könnyű, jó autó volt. Minél jobban kihegyezed a technikát, annál kevésbé tartós. Ez tény

2018. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!