Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge viper v corvette?

Dodge viper v corvette?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki szólna, kerestem hasonló kérdést de nem találtam.

Nem szeretnék autót venni se neon csöveket szerelni egyikre se se semmi hülyeség.

Arra lennék kíváncsi akinek esetleg van valamelyik modell, esetleg volt része tesztvezetésben kicsit meséljen az élményeiről, srt10, c7

Igazából aki akkora luxust megengedhetett, hogy ESETLEG egy viper srt10 acr vagy egy c7 z06 ot vezethetett vagy látott élőben esetleg ült benne azt külön lelkesedéssel várnám.

Itt első sorban a belső "helykínálat" érdekelne, mert videokon kicsi de érdekelne mennyire kicsi milyen élmény egy ilyenbe ülni esetleg vezetni egy ilyet?



2018. júl. 27. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
itt biztosan nem lesz élménybeszámoló...aki ilyennel jár, vagy vezette, az nem olvassa ezt a rovatot.
2018. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg erre most mit lehetne írni. Mekkora belül? Hát nem buszlimuzin egyik sem. Kicsi a hely? Persze. Na de kell a több? Nem biztos. Ezek nem cuccolós autók, hanem vérbeli sportkocsik. A praktikum itt alá van rendelve a sportos elrendezésnek. Vezetni meg nyilván óriási élmény, mert ezeknél éppen ez a lényeg, a vezetés, nem az hogy mekkora a hely belül...
2018. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Need for speed-ben a Corvette nekem jobban tetszett, irányíthatóbb volt :)
2018. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Láttam már élőben, találkozókon, mindkettőt, Corvette-t sokkal többet.

A VIPER az ikonikus autó.

Vagány cucc tuti, de azért egy 5-6 liter körüli nagy dög üvöltő Corvette azért...

A Corvette mindig szép volt.

2018. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most nem azért de honnan tudod, hogy esetleg valakinek nincs egy milliomos barátja vagy az apja épp nem cégvezető és nincs egy ilyen autójuk amit esetleg kipróbált?:D

Második a válaszod totál értelmetlen. Nem azt keresem, hogy miért kicsi sportautóban nyilván nem lesz nagy hely belul. Olyan válaszra várnék, hogy ültem benne 190cm vagyok a fejem karcolja tetőt vagy Nemtudom. Én nem lattam meg viszonyítási alapot szerettem volna.

3. Nemtudom troll vagy e vagy sem de Koszonom szepen.

Utolsó neked Koszonom leginkább te adtad a legertelmesebb választ. Esetleg ha annyit meg mondanál, hogy milyen találkozókon vannak jelen ilyen autók azt megköszönném!

2018. júl. 27. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell milliomos barat. Eleg egy olyan GYIKozo, mint en, aki az USAban el...


Sok Vipert es Corvettet lattam/latok nap mint nap az utakon. Oke, Vipert kevesebbet, azokat is inkabb hetvegen.

Vezetni/ulni sajnos egyikben sem volt szerencsem.


Dodge autom van (nem Viper :D)

Mikor elvittem a kocsit olajcserere, akkor egy olyan kereskedesbe mentunk, ahol volt kiteve egy csomo Viper. A parom nagy rajongoja a vasnak, ugyhogy korbeugraltuk oket, minden oldalrol foto. Mikor odajott az oreg szervizbacsi, megkertuk roffentse mar be a motort. Nagyon allati hangja volt. A bacsi nalam 1 fejjel volt magasabb (en 173 vagyok) es siman beult es a feje nem erte el a tetot. Igaz vekony alkat volt, egy 200 kilos embernek biztos kenyelmetlen lenne.


A Viper's Nestrol hallottal mar? Texasi hazaspar a vilag legnagyobb Viper kollekciojaval?


Amerikai autos talalkozokon biztos lathatsz mindket tipust, de azok altalaban korabbi modelek. Ha ujakra vagy kivancsi, akkor el kell repulnod Losziba ;)


Nalunk minden honap elso vasarnapjan autos talalkozo van, amikor kb. 50-100 mindenfele csoda dolog megjelenik. Viperekbol is szokott lenni vagy 5-8 darab, Vettebol meg tobb, Lambok/Ferrarik meg amit el tudsz kepzelni :P


Itt van ket cikk angolul a belsejukrol:

[link]


[link]

2018. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ milyen évjárat, és típus. A Viperek eleve instabil autók, rossz elrendezéssel. Nincs megfelelően kiegyensúlyozva, ezért a hatalmas nyomatéktól könnyen életveszélyessé válhat. Valamint dög nehéz. Persze vannak Viperek mondjuk az SRT osztályból, amik komoly teljesítményt tudnak leadni. Nekünk van egy C6 Z06-unk ami át van építve. Nagyjából 600 lóerő, 7.0 literes gyári LS7-es motorral. Ez az autó Pályán jobban teljesített mint a GT3-RS Porschék. Ami nagy szó. Könnyűek, jól kiegyensúlyozott súlyelosztással. Végsebességük gyárilag nagyjából 320+ Km/h. Hozzáteszem ami nagy előnye ennek a típusnak a C7 Stingray, vagy Z06-al szemben, hogy nincs rajta hatalmas hátsó légterelő. A C7 ennek a hatalmas légterelőnek köszönhetően alig járja meg a 300Km/h-t. Ami elég nevetséges. A c6 és a c4 típus tulajdonképpen a kedvencem. Volt mindkettő. A Crovettek gyengéje sokáig a beltéri designek voltak, amik olyan amerikaiasan visszafogottak voltak. A C7 már egy elég modern belteret kapott. A C6 típusnak például akkora csomagtere van, hogy egy ember elfér benne. A C4-nek is hasonló volt. A C7-nek már kisebb jóval. De ezeknek az autóknak nem a tágasság az erősségük. Ezek élményautók. :)
2019. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!