Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord vagy mazda 6...

Honda accord vagy mazda 6 szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok választani a fent említett 2 autó közül. Amiben gondolkodok honda accord 2.0 (van néhány type S is bár nem tudom mi a különbség a sima és e között)2004-2007 a faceliftes kicsit drága vagy mazda 6 bár ebből csak a 2. Generációsat venném mivel a "soklámpás" nem igazán tetszik . A mazdát 1.8 benzines motorral venném. Csak is a benzinesek jöhetnek szóba illetve külföldön vásárolnám. Találni ebből a 2 típusból valós 150-200 ezer km-eset is. Mind a 2 autó nagyon tetszik és nem tudok dönteni. Véleményeket illetve tapasztalatokat várnék.
2018. júl. 29. 08:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Előző fejtér és csomagtérben is, főleg ha kombiról van szó?


Nekem éppen, ha nem is hiper király, de éppen SuperB-em van.

2018. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Úristen ezek a válaszok! Legyen kék, zöld, piros, meg kombi! Igazi japán ricer felfogás. :D Nah pont az ilyenek miatt nem kéne japán autó. Gondolom ti nem tudjátok milyen érzés, amikor ülsz egy fekete BMW-ban/audiban, és a japán autók sorban lehúzódnak előtted az autópályán. Egy mazdával vagy Hondával ezt soha nem is fogjátok megtapasztalni.
2018. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én pont nem ájultam be a japán autóktól. Azt hogy milyen egy Mercedes meg pontosan tudom, mert apámnak már születésem elött elindult az új MB vásárlási szériája.

Sőt már nekem is volt két Mercim.

Mi több 5-6 évesen legkéssőbb eladom a SuperB-em, és következö autóm új Mercedes lesz, ha nem előbb veszem.

Apámnak CLS AMG-je van. Szerintem és szerintem is a legjobb ebből a márkából hétköznapi használatra.

Bár CLS nekem felesleges luxus még.

Ingatlan részlet fizetés nekem most fontosabb kiadás, mint az autó. Házam értéke csak nő, mint apám OT-s 560 SEL-jének piaci ára.

Nem mindenkinek a Mercedes-Benz az optimum mint fogyasztási cikk. !!!

2018. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerinte és szerintem*
2018. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azok a Mazdák meglepően igénytelen megoldásokkal vannak tele. Inkább a Honda.
2018. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A 12-es ritka suttyó paraszt lehet.
2018. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 totesq ***** válasza:

"A 12-es ritka suttyó paraszt lehet."

:-)


Ne vegyél Mazdát! A Honda az Honda. Na.

2018. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2003 as Honda Accordom van 5 éve olajon olajszűrőn kívül nem cseréltem rajta semmit, olajat se eszi. Nem sűrűn járok vele szerölőhöz na :D pedig kínzom szegényt na :) mert elég sportosan vezetek de bírja enyém 2 literes megy mint a golyó. Imádom ! egy bajom vele hogy sokat eszik de ez a vezetési stílusomnak is köszönhető. Én jobban ajánlom egyértelműen mint a mazda 6 ost. Már csak azért is mert sokkal szebb a formaterv na meg mazda 6 bol sok van az utakon 7gen accordot alig látok. De te tudod.
2019. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12 es jót röhögtem :DDD de igaz ha kicsi a p*csöd akkor bmw ha nem szeretnél szerelőhöz járni lerohadni az ut szélén , élvezetes autozásra vágysz akkor vegyél egy Honda Accordot :D
2019. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam ,hogy alig megy a 2.0 benzines accord és mennyire halálosan ujalmas vezetni. Ebből mi igaz?
2019. jan. 27. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!