Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-mas suzukiban lehet...

2003-mas suzukiban lehet használni a légkondi tisztító sprayt?

Figyelt kérdés
swiftem van,nincs benne pollenszűrő,évekig nem volt használva és szeretnék egy tisztítást.működik hűt rendesen.tudtok ajánlani sprayt?köszi

2018. júl. 30. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi ilyet nem ajánlok, hogy a régen használt klímát te kezd el tisztíthatni. Valsz. ki van száradva egy jópár tömítés és tele van baktériummal a rendszer. Az egészségeddel játszol.

[link]

2018. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, de nem ér semmit, mint a 200 forintos vadriasztóm, ha elmész megtöltetni klímagázzak azzal együtt ki is tisztul a rendszer :) 10 ezer vagy van ahol kevesebb. Ennyit megér az egészséged, úgy vélem.
2018. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogalmatlan válaszadók...

Írja a kérdező, hogy hűt rendesen. Tehát nem kell megtölteni "gázzal"...

Igen, használhatsz spray-t, az elpárologtatón letelepedett penészgombákat lehet kiírtani vele, hogy ne legyen büdös a befújt levegő.

Pollenszűrőt pedig javaslom betenni, nem nagy tétel, párezer forint, a helye benne van.

2018. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis "bombát" mindenképpen használhatsz. Esetleg klímával foglalkozó céghez vidd el kitisztíttatni. Nagy mázlista vagy hogy évekig nem volt bekapcsolva a légkondi és (még) működik.
2018. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, kedves 72%-os és kérdező, gázzal kell tölteni újra, kicserélik és egyben ki is tisztitják :). Pollenszürőt meg nehéz betenni egy régi Swiftbe ha nincs hely.
2018. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na az van hogy friss jogsis vagyok első örökölt autó,a családban senkinek nincs autója nem tudok kitől kérdezni volt szerelőnél féket nézett és közben átnézte. felírta mik a bibik.lambdaszonda,gyergya és ő mondta h ebbe a típusba nincs pollenszűrő.a légkondi használatát is ő mutatta meg van valami ac gomb rajta.nem sajnálom rá a pénzt, és persze az egészség a legfontosabb, főleg egy 6hós babával. Azért kérdeztem itt, mert vannak tapasztaltak én nem értek hozzá de olvastam h van ez a spray meg ózonos tisztítás is.itt 7ezer a környéken.ez egyébként télen fűtésnél is számít?mármint a tisztítás?köszönöm.ja igen Nő vagyok :D
2018. júl. 30. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 72 százalékozó: A légkondi tisztító spray az elpárologtató külső felületét tisztítja meg. Ha a klímás hűtőközeget cserél, attól ez még nem lesz tiszta. És nincs is benne az árban, a penészgombátlanítás feláras.


2003-as Ignisben sem volt, de a helye megvolt az elpárologtató előtt. Swiftben asszem a kesztyűtartó mögött van. Bár lehet hogy hiába azonos évjárat, a régi kasztniban nem volt helye. Kesztyűtartó két mozdualttal kipattintható, meg lehet nézni.

2018. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi megnézem...ha megvan a helye, akkor azt látni fogom?
2018. júl. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!