Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tippek fogalmi vizsgára? B...

Tippek fogalmi vizsgára? B kategória.17/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy augusztus 15.-én lesz forgalmi vizsgám, és félek, ugyanis ha nem sikerül elsőre, akkor csak szeptember végére kapok új vizsgaidőpontot, ami azért baj, mert akkor a tanulással vagyok elfoglalva, ilyen vizsga olyan vizsga (igen, év elején).

2018. júl. 31. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi újat nem tudunk mondani, kb két hetente teszik fel ezt a kérdést, vissza lehet keresni.

Túl van lihegve a téma, ha megvan a felkészültség, nem azon kell agyalni, hogy mi van, ha megbuksz, vezess a legjobb tudásod szerint.

Akkor sincs katasztrófa, ha nincs szerencséd, és nem sikerül elsőre, az csak hárító duma, hogy mennyit kell majd tanulni szeptemberben, vagy májusban, de azon majd akkor elmélkedj, ha netalán nem sikerül a forgalmi vizsgád 15-én.

Pozitív hozzáállás kérdése, forgalmi vizsgára nem lehet elméleti tanulással készülni, ott a gyakorlásokkal megszerzett alapokat tudod bemutatni.

A többit meg leírtuk már a többii, erre a kérdésre adott válaszokban, használd a keresőt, de nagy okosságok nincsenek

2018. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tuti tipp amitől megtáltosodsz és 100% hogy sikerül, csak rajtad múlik. Nem tudom hol vizsgázol, és máshol hogy megy, én Tatán vizsgáztam. Nagyon izgultam, ezért először meg is buktam. Mindkét vizsgabiztosom pozitív, humoros ember volt és végig laza hangulat uralkodott. Csak beült mögém és végig beszélgetett, viccelődött az oktatóval. Olyan volt mintha csak vezetnénk egyet, csak lenne ott még egy személy. Egyáltalán nem kell túl izgulni. Fél év vezetés után meg csak jót fogsz nevetni rajta hogy komolyan ettől féltem? Sok sikert :)
2018. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!