Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangos lehet egy...

Milyen hangos lehet egy motoros? Minden nap eljár egy motoros a házunk előtt és rettentően hangos.

Figyelt kérdés
Szeretem a motorokat de ez olyan hangos, hogy mindig összerezdülök, fáj a fülemnek. Két sávos út, zöld környezet, egyik oldalt 6 emeletes lakóházak másik oldalt kertes villa. Csukott ajtó, ablak esetén is kellemetlen. Nincs erre valami szabályozás? Hol tudnék érdeklődni?
2018. júl. 31. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a rendes motorosok teljesen okék, de neki valami böszme nagy motorja van és recsegteti rendesen. Nem vagyok hozzáértő, bocsi a helytelen kifejezésekért!
2018. júl. 31. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Van rá szabály, de nem mindenkit érdekel. Műszakira felteszi a halk, gyári kipufogót, utána visszateszi a hangosat, és 2 évig azt használja. Rendőr kezdhet vele valamit.
2018. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én a Bükk felfelé vezető részénél lakom, magam is motorozok, azt hozzáfűzném hogy nem minden a hang, ha a decibel érték pont a határon mozog, márpedig egy szervizben sportdob választásnál figyelnek arra hogy ne legyen probléma.


Itthon nem is láttam még mobil mérő állomást ahol hangot, és teljesítményt is mértek volna, külföldön van ilyen.


Egy nyitott rendszer már alacsony sebességnél is jó hangot ad.

Tudod nekem mi bántja a fülem? A régi Ikarusok, és a 20 éves teherautók lyukas kipufogóval való közlekedése



Nézegess videókat, hogy megszeresd a motorokat :)

2018. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!