Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra h OPC tuning?

Opel Astra h OPC tuning?

Figyelt kérdés

Van jelenleg egy Opel Astra c OPC-M 2.8 v6 255 ló, 355 nm nyomaték!

(Volt gyárilag padon mért eredmények szerint -15 kb mindegyikből.

Namost. Egy hot-hatch re váltanak mindenkepp.

De a vectra is marad nálunk "ide-oda" kocsinak.

A lényeg, hogy Renault megane rs coupe-t terveztem venni. 2014, 265 ló 82.000 km!

De talaltam Opel Astra h OPC-t jó allapotban, olcsóbban mint a megane-t.

Azon gondolkoztam, hogy a vectra motorja at kerülne az astraba. Esetleg azon lehetne még picit húzni semmi nagyra nem gondoltam egy chip esetleg.

Rigo-tech céggel szeretném ezt a részt. Érdemes lenne belekezdeni?



2018. júl. 31. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs az a szerelő, aki ezt fel tudja fogni...szóval én nem kezdenék bele, de te tudod...
2018. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiből ezt "normálisan" (tűrhetően) megcsináltatod már -kis túlzással- veszel egy J Astra OPC-t is.

Mivel soha nem volt 2.8 V6 az Astrában ezért át kell alakítani a komplett motorteret, ha kell tűzfalat vágni stb... borzalmas nagy munka, itthon pedig kb. lehetetlen találni olyat aki megcsinálja.

De ha sikerül is megcsinálni, lehet az életben nem fogod itthon forgalomba helyezni.

Ha minden vágyad ez és pénzed is van, akkor irány Németország/Lengyelország/Ausztria, ott átalakítani, forgalomba helyeztetni, majd hazajönni és itt újra forgalomba helyeztetni.

2018. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát.. Németországban dolgozom Frankfurt mellett.

Nekem formailag a J Astra nem tetszik annyira ezért szeretnem a H-t meg csináltatni.

Igazából penzem lenne ra.

A kerdes az, hogy a futómű meg hasonlok birni fogjak a 300+ teljesítményt?

2018. aug. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!