Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervó nélküli kormánnyal...

Szervó nélküli kormánnyal szerelt autóval mennyivel nehezebb a parkolás? Milyen tippeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor sokkal nehezebb. Egészséges férfiembernek nem probléma,de mindenesetre neki is könnyebb a szervós kocsi. Szervós kocsinak a kerekét könnyedén lehet álló helyzetben is tekerni,szervótlan kocsinál mozgásban kell tartani a kocsit, hogy könnyű legyen tekerni,mert ha teljesen áll ,akkor bizony szenvedős a tekergetés.
2018. aug. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor egszer erről írtam, le lettem ordibálva itt, hogy mekkora hülye vagyok, mert álló helyzetben soha nem tekerjük a kormányt...


Ettől függetlenül, gondolom valami régebbi kisautóról van szó, 13 vagy 14"os, tahát kis keskeny kerekekkel. Ha már mozgásban van az autó, nem olyan vészes, de nem tudod úgy egy ujjal tekerni mint a szervost. Bele kell kapaszkodni, de megoldható. Azelőtt is elvolt mindenki a szervo nélküli Ladákkal, nem kaptunk izomlázat a korménytekeréstől.

Tippeket nem tudok adni, mert ugyan úgy kell csinálni mindent mint a másikkal, csak kicsit nehezebb, erőkifejtés kell hozzá.

2018. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség, szűk, párhuzamos parkolásnál olyan nincs, hogy álló helyzetben nem tekered a kormányt. EZ egy ilyen régi dogma, mint például az, hogy guruluó autót nem teszünk egyesbe...
2018. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!