Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H 1.4 benzines...

Opel Astra H 1.4 benzines 2006 os évjárat. Létezik hogy sokat eszik?

Figyelt kérdés
Opel Astra H 1.4 benzines 2006 os évjárat. Az utóbbi időben észre vettem tankolásnál most például félig tankoltam meg és elindulás utan olyan 3-4 km után egy kockát le is ment a benzin. És 600-650 km nél simán megeszik egy tank benzint. Ez sok lehet vagy valahol el folyhat belőle a benzin?
2018. aug. 2. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tölts le hozzá egy Updatet!
2018. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

600-650 kilométert teszel meg kevesebb 40 liter benzinnel? Akkor rövid fejszámolás után ez az azt jelenti, hogy akkor 100 kilométeren kb. 6,1 - 6,7 litert eszik.

Hát szerintem ez egy tök átlagos, de inkább jó fogyasztás egy 12 éves 1,4-es, benzines motortól.

2018. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: ja a benzinmérő meg idő mire beáll. Ne azt nézzed, amikor tankolsz, hanem tankolj a 40 literes tankba 20 litert, ha azt akarod, hogy félig legyen tele.
2018. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam soknak csak a mutató néha ingázik lehetséges, hogy bezavarodik néha szegény 😊
2018. aug. 2. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

A mutató egy hozzávetőleges értéket mutat csak.

Volt szintén H Astrám, csak dízel. Teletank után 130-140km autópálya megtétele után mozdult meg egyáltalán a mutató. Pedig nem valószínű, hogy ez alatt semmit nem fogyasztott.

Tartós, nagy tempójú jobb kanyarnál még vissza is kúszik a mutató. Azt sem hiszem, hogy ekkor elkezdené termelni az üzemanyagot...

2018. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Nekem 2001-es G Astra van 1.4-es motorral, az 680 km-t megy el autópályán egy teletankkal.
2018. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!